Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Конопарче

Модератор: Serinus

Мнениеот nightingale » Пет Авг 14, 2009 12:05 am

Paulina написа:Значи spinus се опитва конопарчето му да има брачна окраска , в сезон , в който птиците всъщност почиват :?:

Леле , а аз какво да дам на моята мандаринка , че да си остане през цялата година с пъстра премяна ? :think:
Че до другата пролет не ми се чака :D :D :D

:drinks:
Нарича се metiltestosteron.
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот Paulina » Пет Авг 14, 2009 12:36 am

nightingale написа: Нарича се metiltestosteron.


Methyltestosteron ?

Всъщност не очаквах отговор - въпросът ми беше в кръга на шегата !

Аз съм за това , да си оставим птиците да следват нормалният кръговрат на живота и да се размножават тогава , когато им е време , но . . . . това си е лично мое мнение !!!

:drinks:
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

чушка

Мнениеот ивайло » Съб Яну 02, 2010 11:19 pm

perta написа:
spinus написа:В момента провеждам макар и нередовно един експеримент. Давам на един щиглец и на конопарче листа от червено цвекло два-три пъти седмично и ще видя резултата след края на линеенето. От останалите плодове и зеленчуци за сезона не ги лишавам. Не им давам никакви изкуствени оцветители.


Аз ще кажеш ли кои са другите плодове и зеленчуци, които ядат щиглеца и конопарчето, че мойте друго, освен марули, не мога да ги науча да ядат:( А на тях не им е точно сезона!
! :drinks: :drinks:
изследвайте птиците те са най интересните същества
ивайло
потребител
потребител
 
Мнения: 64
Регистриран на: Пон Дек 28, 2009 2:20 pm
Местоположение: софия

Предишна

Назад към Местни птици и хибриди

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта