Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Новият член на семейството ни

Модератор: Serinus

Re: Ножият 4лен на семейството ни

Мнениеот shikata » Съб Сеп 15, 2012 9:57 pm

Късно, но ще се включа, в форума не се толерира нито латиница нито заместването на буква си числа.Та към новия член на форума не бързай да даваш и ти определения кой комплексар, кой не, че тръгваш в посока в която никой няма да помогне, а да не говорим че се имай за предупреден за бан поради ползването на епитети към потребители във форума.
Всички други участващи в темата също да го имат предвид.
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Re: Ножият 4лен на семейството ни

Мнениеот georgiev » Сря Ное 21, 2012 11:34 am

nela.nacheva написа:Малкият 6тиглец,които децата намериха се храни ве4е самостоятелно.Поразрових се в сайта и разбрах с какво да го храня.Разбърках му сварен жълтък със смлени слън4огледови семки и само да му поставя храната под 4ов4ицата му и запо4ва да кълве.От време на време пропява.Много е мъни4ко.Дано да успея да го отгледам.Сно6ти забелязах,4е като ди6а се 4ува не6то подобно на сумтене.Това нормално ли е или трябва да предприема не6то.Води4ка му давах о6те в самото на4ало като поставях капка вода върху 40в4ицата му.После то само запо4на да пие.


Здравейте, приятно ми е да се запознаем, казвам се Георги. Прескачам всичко, защото разбрах, че искате да се похвалите с постижението си и то си е успех, за което Ви поздравявам. Всичко наред ли е с птичката? Трябва да е пораснала вече и да е прояла сама. Поздравявам Ви и за грижите, които сте положили. Това е все едно едно малко дете и вероятно за това темата сте я озаглавили "Новия член на семейството ни". Разкажете, споделете или питайте, ако не тук, то на личната ми поща, за мен ще е удоволствие. Поздрави, Георги.
georgiev
потребител
потребител
 
Мнения: 153
Регистриран на: Пон Яну 24, 2011 12:19 pm
Местоположение: софия

Предишна

Назад към Местни птици и хибриди

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта