Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Бебе врабче

Модератор: Serinus

Бебе врабче

Мнениеот papagal4e » Съб Апр 30, 2016 10:21 pm

Здравейте,

Всяка година се опитвам да спася колко може повече паднали от гнездата бебе врабченца. Вече съм отгледала и пуснала над 10 такива. Изчела съм всичко, което мога в нет-а и знам изключително много за тези малки птички. Ако намерите бебе врабченце и искате да го спасите може да ми пишете на е-майл: vrab4ence_a@abv.bg Ако сте от района на Пловдив или Пазарджик, може да го взема и да го отгледам. Ако искате Вие да го отгледате мога да Ви помогна със съвети. Ако решите да го отгледате сами обаче трябва да знаете, че те се хранят през около 30-40 минути и е желателно не сте ангажирани с работа, за да може да го храните през такива интервали. Едно от най-важните условия, за да оцелее пиленцето е да е на топло. Първото нещо, което трябва да направите, ако намерите паднало пиленце е да го стоплите. Понеже бебетата нямат перца температурата е изключително важна за тяхното оцеляване. Надявам се с общи усилия да спасим колкото се може повече бебе врабченца и тази година.
Никога не спори с простак, ще те завлече на неговото ниво и ще те победи с опит!
papagal4e
потребител
потребител
 
Мнения: 57
Регистриран на: Нед Май 24, 2009 1:38 pm

Назад към Местни птици и хибриди

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта