Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


каква е тази птичка?

Модератор: Serinus

каква е тази птичка?

Мнениеот radun » Вто Юли 25, 2017 10:21 am

Здравейте!
Преди няколко дена един дребосък влетя през прозореца ми, поседя малко и реших да го пусна обратно навън, но до довечера си отседя на същото място, където и кацна. Прибрах го у нас. В момента ме счита за мама или татко, тъй като пърха с крилца като се приближа до него и въобще не го е страх да седи на ръката ми. Тежи около 1 - 2 грама с мокри дрехи, но след няколко дена престой, вече лети превъзходно и сега съм пред дилема - дали ще се справи навън само или да му купувам клетка ? Можете ли да ми определите вида, че поне да знам с какво да го храня ? Има син оттенък по крилата и опашката ,който не се вижда на снимките..
Благодаря за вниманието!
Изображениеshare pics onlineИзображениеshare pics onlineИзображениеshare pics onlineИзображениеshare pics online
radun
нов
нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Юли 25, 2017 9:48 am

Re: каква е тази птичка?

Мнениеот hiena1 » Нед Юли 30, 2017 9:26 pm

Според мен е малък синигер. Щом е жив от няколко дни, си уцелил ваксата :D
hiena1
потребител
потребител
 
Мнения: 55
Регистриран на: Съб Мар 02, 2013 11:46 pm

Re: каква е тази птичка?

Мнениеот nightingale » Пет Авг 25, 2017 9:14 pm

син синигер - тинейджър
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm


Назад към Местни птици и хибриди

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта

cron