Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Инкубатор???

Модератори: nikigeen, yuri

Мнениеот dr_lukanov » Сря Фев 10, 2010 9:43 pm

Близък е до този през 4-6 часа. Но нищо не пречи, когато има човек да ги върти и на обед (за кадем :wink: ).
Аватар
dr_lukanov
VIP
VIP
 
Мнения: 1921
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 11:55 am
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот marto » Сря Фев 10, 2010 9:47 pm

сутрин обед вечер
marto
потребител
потребител
 
Мнения: 65
Регистриран на: Вто Яну 12, 2010 8:31 pm

Мнениеот marto » Сря Фев 10, 2010 9:52 pm

а същия процент пилета ли ще се изгуби щот събирам яйца пък ако го дам на ел техник кои знаи кога ще стане
marto
потребител
потребител
 
Мнения: 65
Регистриран на: Вто Яну 12, 2010 8:31 pm

Мнениеот Емо » Чет Фев 11, 2010 12:15 am

marto написа:значи може и на 12 часа маже ли защото е стар модел да ги върти на 12 часа щот тои в момента е в бабами и вчера спрял тока утре като отида ще разбера дали ги е завъртял а ко ги въртя ръчно на 12 часа същия ли е процента на излюпване


marto голям си сладур :wink: - освен че пишеш на някакъв странен български!!!!!

Как се замисли дали инкубатора е завъртял яйцата когато няма ток, като тогава температурата се е сринала и всичко е загинало !!!!!!!
Аватар
Емо
потребител
потребител
 
Мнения: 1079
Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 11:31 am
Местоположение: Благоевград

Мнениеот d-r Ilchev » Чет Фев 11, 2010 1:58 pm

Емо,Елин Пелин и Йовков,ако бяха живи от нашият сайт щяха да почерпят истинско вдъхновение,а това че Марто е истински сладур си напълно прав :D
d-r Ilchev
потребител
потребител
 
Мнения: 206
Регистриран на: Пон Дек 29, 2008 10:47 am
Местоположение: Elin Pelin

Мнениеот marto » Пет Фев 12, 2010 9:35 pm

емо не си ме разбрал правилно значи аз като отидох на следващия ден и бяха изминали повече от12 часа яицето си беше в същото положение и баба ми каза че изобщо не се е завъртало и пак го занесох на ел техника
marto
потребител
потребител
 
Мнения: 65
Регистриран на: Вто Яну 12, 2010 8:31 pm

Мнениеот Емо » Съб Фев 13, 2010 12:15 am

marto написа:емо не си ме разбрал правилно значи аз като отидох на следващия ден и бяха изминали повече от12 часа яицето си беше в същото положение и баба ми каза че изобщо не се е завъртало и пак го занесох на ел техника

Приятелю marto - нищо лично, но може би ако беше сложил точките и запетаите, както и главните букви в съобщението ти щях да разбера!

пп. Това което аз разбрах е
marto написа:.... и вчера спрял тока утре като отида ще разбера дали ги е завъртял а ко ги въртя ръчно на 12 часа същия ли е процента на излюпване
че е спрял тока и си мисля че процента на излюпване клони към 0(нула)!

ппп. Моля те, не се засягай - най-вероятно не съм те разбрал наистина - сигурно само го тестваш на въртене! Успех ти пожелавам!
Аватар
Емо
потребител
потребител
 
Мнения: 1079
Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 11:31 am
Местоположение: Благоевград

Emo написа: Приятелю marto - нищо лично, но може би ако беше

Мнениеот Ivkonnii » Съб Фев 13, 2010 3:13 am

Ало колеги тук е сайт за пернати, а някой с репликите си относно правописа на Марто се мъчи да го превърне в "помагало.ком". :(

Нищо лично, но май и някой господа започнаха да подражават на някои госпожи от сайта! :(
Ivkonnii
потребител
потребител
 
Мнения: 239
Регистриран на: Вто Дек 15, 2009 5:02 am

Re: Emo написа: Приятелю marto - нищо лично, но може би ако

Мнениеот sandan » Съб Фев 13, 2010 10:58 pm

Ivkonnii написа:Ало колеги тук е сайт за пернати, а някой с репликите си относно правописа на Марто се мъчи да го превърне в "помагало.ком". :(

Нищо лично, но май и някой господа започнаха да подражават на някои госпожи от сайта! :(


Наистина е сайт за пернати ,но все пак без никакви препинателни знаци ,трудно се разбира . Мисля че забележката ти към Емо е неуместна .Начина по който е показал на Марто че не е прав е много коректен .
Аватар
sandan
Модератор
Модератор
 
Мнения: 1178
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 8:08 pm
Местоположение: Сандански

Мнениеот marto » Нед Фев 14, 2010 5:31 pm

Аз само го тествах разбрах защо не ги върти имало специално копче което е за въртене и смятам към сряда да до зареждам с кокоши яйца от носачки за тест и после ако имам от декорацията
marto
потребител
потребител
 
Мнения: 65
Регистриран на: Вто Яну 12, 2010 8:31 pm

Мнениеот marto » Нед Фев 14, 2010 5:49 pm

Само да попитам инкобатора ,като ги люлее напрет назад ще се завъртат ли :?:
marto
потребител
потребител
 
Мнения: 65
Регистриран на: Вто Яну 12, 2010 8:31 pm

bator

Мнениеот chrisarvor » Сря Фев 17, 2010 2:06 pm

е някой знае къде мога да получа отново превръща двигател за инкубатор ми Черно море
chrisarvor
потребител
потребител
 
Мнения: 75
Регистриран на: Чет Яну 14, 2010 5:45 pm
Местоположение: SHUMEN

ПредишнаСледваща

Назад към Пернати на двора

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта