Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Инкубатор 2017

Модератори: nikigeen, yuri

Инкубатор 2017

Мнениеот Lyubs » Сря Юни 07, 2017 3:07 am

Здравейте, колеги.
Нов съм тук и ви благодаря за споделените супер ценни мнения, безценен опит и позитивни напътствия.
Виждам, че по темата за инкубатори е изписано доста, но понеже някои от линковете, съответно сайтовете вече не съществуват, си позволявам да отворя нова тема. Нека тя да събере актуална информация.

Търся инкубатор за домашна употреба, капацитет 40-80 кокоши и 100-120 по-дребни. Имам конкретени въпроси:
Някой има ли опит с румънски инкубатори, някоя си Галина продава такива на olx https://www.olx.bg/ad/inkubatori-za-dom-upotreba-inkubator-podarak-sertifitsiran-vnositel-ID62HPi.html, сайт на вносителят им: http://www.incubatorbg.eu/wp/%d0%b8%d0%bd%d0%ba%d1%83%d0%b1%d0%b0%d1%82%d0%be%d1%80%d0%b8-3/

Бихте ли препоръчали инкубатор за домашна употреба с термостат, влагомер, опция за регулиране/повишаване на влажността (в края на периода).
Някой има ли за продажба такъв 2ра употреба? :)

Благодаря ви.
Хубав ден, късмет и успехи на всички.
Аватар
Lyubs
нов
нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Юни 06, 2017 4:33 am
Местоположение: Пловдив-ско

Re: Инкубатор 2017

Мнениеот Мъро » Чет Юни 08, 2017 12:01 am

Аз си направих сам, събрах 47 яйца, излюпих 32 пилета. За първи опит в направата и люпенето с инкубатор, резултата според мен е добър. Излезе ми към 70 лв. Сега съм си взел по голяма кутия и смятам да направя втори за над 100 яйца.
Skype-myro121
Аватар
Мъро
потребител
потребител
 
Мнения: 679
Регистриран на: Нед Дек 28, 2008 7:35 pm
Местоположение: Шумен

Re: Инкубатор 2017

Мнениеот Lyubs » Пет Юни 09, 2017 8:51 am

Благодаря за отговора. Резултатът ти е много насърчителен. Желая все повече успехи.
И аз бих направил, но за сега нямам време, а и сезона напредва.
Много ще се радвам, ако и др. се включат с мнения и препоръки.
Аватар
Lyubs
нов
нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Юни 06, 2017 4:33 am
Местоположение: Пловдив-ско


Назад към Пернати на двора

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта