Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Изпаднало гларусче

Всичко което се отнася за птиците, но не попада в категориите на другите форуми

Модератори: nikigeen, Serinus

Изпаднало гларусче

Мнениеот summer » Нед Юни 26, 2011 2:11 pm

Здравeйте!
На покрива на блока ни гнезди чайка.Днес сутрина намерих едно от малките на балкона си.Явно в опит да полети се е оказало на моята тераса.Вече го нахраних с риба/пасирах я,за да се доближа до смления вид,в който му я поднасят родителите му/.Изглежда здраво,въпреки че едното му крилце е леко отпуснато.При всеки повей на вятъра размахва криле и не изглежда да има проблем с въпросния крайник.Немога да го върна в гнездото му,а то явно неможе да прелети дотам.Тераста ми е широка,без покрив/последен етаж/ и не е остъклена,така че е максимално близо до средата си.Родителското тяло го наблюдава от покрива.Каквo следва?
summer
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Юни 26, 2011 1:50 pm

Re: Изпаднало гларусче

Мнениеот nikilaaa » Нед Юни 26, 2011 8:22 pm

храни го,давай ме вода,гледай да не се стресира много-много и то скоро ще полети щом е направило опит.според мен след около 4-5 дни ще го видиш във въздуха.УСПЕХ.
nikilaaa
потребител
потребител
 
Мнения: 208
Регистриран на: Нед Фев 27, 2011 12:37 pm

Re: Изпаднало гларусче

Мнениеот summer » Нед Юни 26, 2011 10:25 pm

Благодарности :D Положението се нормализира :D
summer
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Юни 26, 2011 1:50 pm


Назад към Общо за птиците

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта