Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Спасителен център за диви птици и животни в София

Всичко което се отнася за птиците, но не попада в категориите на другите форуми

Модератори: nikigeen, Serinus

Re: Спасителен център за диви птици и животни в София

Мнениеот Галин Господинов » Сря Яну 25, 2012 12:33 am

Аз с твоята гледна точка съм на ясно. Коментара ми е масов...
Но няма значение, няма и обект, просто мисъл обременена от желание, погубено от сетивата....
Аватар
Галин Господинов
потребител
потребител
 
Мнения: 413
Регистриран на: Нед Яну 24, 2010 11:36 pm

Re: Спасителен център за диви птици и животни в София

Мнениеот nightingale » Пет Яну 27, 2012 4:16 pm

Paulina написа:Виж , във всичкото това има и нещо хубаво .....може да научи много за анатомията на птиците и какво ли още не .

Майтапчийка си ти Поли , знаеш ли ?! :wink:
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Re: Спасителен център за диви птици и животни в София

Мнениеот Мъро » Пет Яну 27, 2012 9:44 pm

Te ako ще се учат в движение по добре природата да се грижи и спасява животинките
Skype-myro121
Аватар
Мъро
потребител
потребител
 
Мнения: 679
Регистриран на: Нед Дек 28, 2008 7:35 pm
Местоположение: Шумен

Re: Спасителен център за диви птици и животни в София

Мнениеот nightingale » Съб Фев 11, 2012 8:52 pm

И в крайна сметка истината лъсва като на павиан задника.
http://tv7.bg/news/disasters/5053712.html
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Re: Спасителен център за диви птици и животни в София

Мнениеот choro » Вто Фев 14, 2012 5:47 pm

Зелени Балкани може да се видят кат позелинеят балканите :lol:
choro
потребител
потребител
 
Мнения: 67
Регистриран на: Чет Юни 09, 2011 3:20 pm
Местоположение: Бургас

Re: Спасителен център за диви птици и животни в София

Мнениеот DEMON » Пет Мар 02, 2012 4:06 pm

Галин Господинов написа: Десетки са доброволците и прочие, не всички са добри, но е достатъчно и постигането на някаква образованост. Та докато ти си на топло а на вън е -25 БДЗП извършва мониторинг.....

Нещо онемяха природозащитниците като им изкараха кирливите ризи. Виж братле не съм бил тогава в Кнежа :lol: близо си бях на място където беше +25 на сянка, ето оригиналния клип http://www.youtube.com/watch?v=KnEPlylvv48 тука отвръщат на удъра http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4562811 извода е само един, никаква работа получаване само на стабилни БОНУСИ :lol: ЗБ и БДЗП тея измислени организации са там само за бонуси и трябва да бъдат разпуснати... Засега само риосв си върши работата, а 2020 Наиденов им обеща и зоополиция :lol:
DEMON
потребител
потребител
 
Мнения: 75
Регистриран на: Чет Мар 10, 2011 11:21 pm

Re: Спасителен център за диви птици и животни в София

Мнениеот Dr. Velev » Пет Мар 16, 2012 2:41 am

Напълно си прав , това са най корумпираните "служители " . Нямат нищо общо с себеподобните в истинската Европа . Създават мотивация на разни неосъзнати хлапета , а шефовете да не говорим тук . Забележете , как бързо си сменят мнението за вятърните електро- генератори. А господина когото цитираш съм го сложил в категория врагове , така ,че не му чета глупостите. .
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: Спасителен център за диви птици и животни в София

Мнениеот Галин Господинов » Съб Апр 07, 2012 7:46 pm

Ами така е в истинска Европа е друго... аз така и не съм видял тежащо мнение на истински Доктор до момента...

пп. бих желал да изкажа и дълбоката си радост, от факта, че организма ви все-още изпълнява жизнените си функции...
Но няма значение, няма и обект, просто мисъл обременена от желание, погубено от сетивата....
Аватар
Галин Господинов
потребител
потребител
 
Мнения: 413
Регистриран на: Нед Яну 24, 2010 11:36 pm

Re: Спасителен център за диви птици и животни в София

Мнениеот Dr. Velev » Вто Апр 10, 2012 10:47 pm

Сега покрай смъртта на човек от бездомните кучета , обществото е настръхнало и 82 % от давани по телевизията референдум клони ,към масово приспиване , това разбира се не е пътя , но докато се наливат пари там където не трябва проблема няма да е решен генерално . Доброто е че започват много сериозни проверки за финансите на неправителствените организации ,които в повечето случаи обслужват нечии интереси и пъпчивко , загрижен за здравето ми може да му секнат субсидиите , а може и да го и надживея . Всичко е божа работа :cool:
Важното е ,че до този момент в нашия регион няма набези на соколи и ястреби , явно методологията действа .

Админ: 3 дни бан, бяхте предупреден за епитети !
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: Спасителен център за диви птици и животни в София

Мнениеот Dr. Velev » Пон Апр 16, 2012 10:08 pm

Това е моят отговор към фалшивите природозащитници и тези които си въобразяват ,че са такива Изображение
Предстоят сериозни реорганизации , дано този път нещата си дойдат на мястото .
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Re: Спасителен център за диви птици и животни в София

Мнениеот Konstantinov » Чет Дек 27, 2012 8:46 pm

Прочетох всичко писано по темата и реших и аз да кажа 2 думи. Преди около 1 година отидох в една организация за защита на птиците в България ( няма да споменавам имена ) и им предложих безвъзмездно да ползват 1 декар от имота ми за да се изгради подобен център.
къщата ми се намира на 20 километра от Илиенци посока Своге. Мислиха , мислиха и до там си остана , може би защото единственото което поисках е да съм част от нещата - да съм съпричастен .
Не знам дали им развалих намеренията за някаква делаверка , пък и не ме интересува :nono:
Ето сега пак го предлагам - търсите място - аз имам , ако има сериозни , знаещи и можещи хора - нека се обадят и да го обсъдим по подробно .
Скайп stinovi
телефон 0892 05 45 12
София
Аватар
Konstantinov
потребител
потребител
 
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Дек 16, 2012 10:52 am

Предишна

Назад към Общо за птиците

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта