Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Врабчета - моля за помощ!

Всичко което се отнася за птиците, но не попада в категориите на другите форуми

Модератори: nikigeen, Serinus

Re: Врабчета - моля за помощ!

Мнениеот tokaii » Вто Дек 06, 2016 1:26 pm

Обръщам се направо към модератор, защо толерирате natcingele, той първи почва да раздава обиди към мен и другите хора във темата,та нима един дървен философ ви е толкова важен? Аз съм доброволец към зелени балкани и ми е ясно как трябва да се правят нещата,включих се да подкрепя темата и изведнъж някакъв всезнайко почва да пише само защото няма др.работа.Моля да бъде предупреден да се съобразява какво пише!
tokaii
потребител
потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 11:29 pm

Re: Врабчета - моля за помощ!

Мнениеот papagal4e » Вто Дек 06, 2016 3:48 pm

Nightingale, виждам, че при Вас проблемът не е само в безумната злоба към животните, и простотията, но чак след като прочетох текста Ви осъзнах, че не съм била права да ВИ пращам толкова линкове и обясненiя. Явно проблемът е от съвсем друго естество. И съм дълбоко убедена, че линкът по-долу е жизнено необходим за Вас (така както баничките за врабчетата ;)
Може да продължавате да изливате злобата и простoтията си тук и в останалите теми, както досега, аз няма да Ви отговарям. Вие така или иначе предпочитате монолога, като форма на общуване (защо други хора да Ви се пречкат с мнението си, нали?! ;). А и избягвам да общувам с психически нестабилни хора. Но горещо Ви препоръчвам линка по-долу, като смятам, че той е абсолютното решение за всичко, което сте изписали и ... не Ви сърдя.

http://kmilanov.net/old/shizofrenia/60- ... olest.html
Никога не спори с простак, ще те завлече на неговото ниво и ще те победи с опит!
papagal4e
потребител
потребител
 
Мнения: 57
Регистриран на: Нед Май 24, 2009 1:38 pm

Re: Врабчета - моля за помощ!

Мнениеот nightingale » Вто Дек 06, 2016 11:50 pm

papagal4e написа:Nightingale, виждам, че при Вас проблемът не е само в безумната злоба към животните, и простотията.....l

До тук ли ти стигнаха силиците ???
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Re: Врабчета - моля за помощ!

Мнениеот hiena1 » Съб Дек 10, 2016 6:23 pm

Щях да се включа в дискусията още снощи, ама от един суджук така ми се беше деформирала гушката...едвам го преглътнах. Главния виновник да намаляват врабчетата и синигерите в Бургас е Бойко Борисов- заради санирането ни подкастриха липичката отпред и сега няма къде да закачам хранилката :cry:
hiena1
потребител
потребител
 
Мнения: 55
Регистриран на: Съб Мар 02, 2013 11:46 pm

Re: Врабчета - моля за помощ!

Мнениеот nightingale » Съб Дек 10, 2016 9:46 pm

hiena1 написа:Щях да се включа в дискусията още снощи, ама от един суджук така ми се беше деформирала гушката...едвам го преглътнах. Главния виновник да намаляват врабчетата и синигерите в Бургас е Бойко Борисов- заради санирането ни подкастриха липичката отпред и сега няма къде да закачам хранилката :cry:

Ясно ... и ти таиш в себе си безумна злоба към животните и хората....
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Re: Врабчета - моля за помощ!

Мнениеот pepiwish » Нед Дек 11, 2016 12:02 am

Случайно попаднах на тази тема и съм изумен как може мъж и то ВЪЗРАСТЕН МЪЖ така да побеснее от тема за врабченца?! Че чак да обижда по толкова грозен начин. Погледах и други теми и гледам, че тоя Nnightingale вещо ръси акъл по всички теми (има над 3800 публикувани мнения) и, като гледам май само скандали прави. Добре, че момичето пуснало темата е спряло да пише, че тоя кой знае на какви низости още е способен. Според мен идеята за психиатър е добра, но не достатъчна, като прочетох какви тъпотии и обиди е написал и си мисля, че тука трябва по-скоро екип от специалисти, аз бих препоръчал следният екип: http://www.dpbivanrilski.com/
Nnightingale, да не забравя, и аз не възнамерявам да ти отговарям, затова не се хаби да ми пишеш. Но ще се помоля за тебе дано ти помогнат и дано да можеш да се интегрираш обратно в обществото. Успех!
pepiwish
нов
нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Дек 10, 2016 5:54 pm

Re: Врабчета - моля за помощ!

Мнениеот tokaii » Нед Дек 11, 2016 3:01 pm

Да поясня на хората, които още не са разбрали, notchingele и hiena1 са един и същи човек.Когато никой не подкрепи тъпотиите на notchingele то тогава той сам се подкрепя със втората си регистрация.Порових се из целия форум и няма тема в която тоя пенсионер да не е спамил.Разбирам че подобни дървени философи нямат приятели и са нежелана компания в реалния живот, но не разбирам защо модератора, който явно е мек като гумено мече им позволява да съсипват хубавия форум?!
tokaii
потребител
потребител
 
Мнения: 8
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 11:29 pm

Re: Врабчета - моля за помощ!

Мнениеот shikata » Нед Дек 11, 2016 6:54 pm

Ключ на темата
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Предишна

Назад към Общо за птиците

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта