Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Покълнеците

Модератори: sandan, христо абаджиев

Re: Покълнеците

Мнениеот rusen pd » Чет Мар 08, 2012 11:48 am

извинете ама прочетох във белгийски сайт че покъллякя трябва да е 2 милиметра едва се показал и не позеленял а бял затова да се държат на тъмно място като порасне повече вече ефе.кта много намалявал и веществата се разсейвали когато почнел да позеленява
пробвал със мойте птици и най добър и силен ефект дава много малкия покълляк едва спукал зърното и птиците го приемат най добре с охота като порастне 1 см и гълъбите не щат да го ядат вече клъвнат го завъртят го и го пуснат
покълляците дават при мен много по добър резултат от синтетичните витамини е селед адзе и така нататък като ги храня 3 4 дни със кълнове така се разгонват че направо ще избият кочината както се казва танцуват и мъркат неуморно даже женски които държа в ръце викат мъжки от ръката ми и ме пощят със клюна си ефекта е много силен
а доколкото времето за поникване всички семена поникват по различно време затова ги държа в различни кутийки даже и семената от един вид понякога поникват със ден два ръзлика
желая успехи здраве и радост на всички птицевъди и любители на най прекрасните и красиви животни птиците
rusen pd
потребител
потребител
 
Мнения: 36
Регистриран на: Съб Мар 03, 2012 4:21 pm

Re: Покълнеците

Мнениеот ТЕРИЕР » Чет Мар 08, 2012 12:39 pm

Когато правиш покълняци в пясък примерно, през два дни дослагваш семена и ще имаш малки,средни и големи. Скубеш и даваш на птиците, като на освободената площ слагаш нови семена и така става цикъл.
ТЕРИЕР
потребител
потребител
 
Мнения: 628
Регистриран на: Сря Фев 04, 2009 9:45 pm
Местоположение: СОФИЯ

Предишна

Назад към Хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта