Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Perilla White или Perilla Blanca

Модератори: sandan, христо абаджиев

Re: Perilla White или Perilla Blanca

Мнениеот Aquila Chrysaetos » Пон Дек 19, 2011 1:09 am

Здравейте,
Д-р Велев Благодаря за информацията и насоката към немският сайт. Офертата на Верселе Лага не е лоша като цена, но като количество ми е непосилна на този етап. Относно немският сайт, прегледах го и наистина имат голямо разнообразие. Направил съм им поръчка през онлайн магазина. Сега да видим какво ще стане, в смисъл, дали ще остане същата цена или ще се промени и дали ще се навият да пратят до БГ, както и дали в самото БГ няма да качат цената по някакви тукашни разпоредби.
Поздрави
Avis rаrа
Аватар
Aquila Chrysaetos
потребител
потребител
 
Мнения: 56
Регистриран на: Пон Дек 27, 2010 12:29 pm
Местоположение: Sofia

Re: Perilla White или Perilla Blanca

Мнениеот Aquila Chrysaetos » Пет Фев 03, 2012 3:40 pm

Здравейте отново,
сега ще опиша нещата, през които минах и научих за поръчки от сайта, който предложи д-р Велев, а именно http://www.birdsandmore.de .

1. Първо Ви е нужна регистрация на самият сайт.
2. Влизате си в профила и започвате да избирате нужните ви артикули. Потвърждавате и получавата мейл с направената от вас поръчка.
Забележка - Поръчката немците я приемат, като договор и ако нещо се отметнете си запазват права за компенсации!
За нови клиенти, като мен се изисква предварително плащане на поръчката. Това добре, но в получения мейл не ви изпращат фактура, основание за превод и банкова сметка! Така че, след като направих поръчка аз чаках две седмици и нищо! След това, тоест след 15-тина дни, направих поръчка още веднъж и се обаждах по телефона в продължение на 5 дни всеки ден, докато ми изпратиха фактура и банкова сметка.
Таксата за изпращане на поръчаните стоки до БГ при мен бе 14,90 евро, на сайта има обявена друга стойност, но тя е за адреси в Германия!
3. След като имате банкова сметка и основание за превод го правите.
Таксата при мен бе 40,00 лв за превод от 130 евро. Превода обикновено става същия ден, но може и да се забави 1 ден.
4. Пратката ми е била пусната 5-7 дни след превода на парите!
5. По пощенските клейма пратката е пътувала 5 дни до БГ.
Пътувала е по въздух и ми бе доставена до вкъщи от DHL. Нищо допълнително не ми е струвало! Като тежест колета бе 25 кг.

Поздрави
Avis rаrа
Аватар
Aquila Chrysaetos
потребител
потребител
 
Мнения: 56
Регистриран на: Пон Дек 27, 2010 12:29 pm
Местоположение: Sofia

Re: Perilla White или Perilla Blanca

Мнениеот Ivan.Pirinliev » Сря Май 15, 2013 11:57 am

Привет
Работя във Варна в едно да речем зоомагазинче. Ръководителите ми се занимават доста време със смеси и семена
също така има и бяла и кафява перила.При мен в магазина са в расфасовки по 600гр бялата е на 4лв. а кафявата на 3,8лв. А в склада, който е под моста сигурно могат и на по хараби цени да я дадат.
Надявам се да съм помогнал :)
-Човек каквото и да пие, един ден минава на ракия!
Аватар
Ivan.Pirinliev
потребител
потребител
 
Мнения: 104
Регистриран на: Пет Май 10, 2013 4:02 pm
Местоположение: Провадия

Предишна

Назад към Хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron