Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Моля обяснете ми!!!!!

Модератори: sandan, христо абаджиев

Моля обяснете ми!!!!!

Мнениеот anormalni » Пон Дек 13, 2010 7:00 pm

Здравейте!Имам няколко въпроса свързани с отглеждането на канари.Първо искам да попитам на колко градуса трябва да се отглеждат,защото първо ми бяха в стаята,после ги изкарах навън и сега имат диария.Колко време е нормално да линеят?Благодаря предварително на всички,които се отзовът. :(
Материалната бедност води и до духовна...
anormalni
потребител
потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: Чет Юли 22, 2010 10:15 am

Мнениеот shikata » Пон Дек 13, 2010 11:18 pm

Първо преместих ти темата, заглеждайте къде отваряте нова тема.
По питанията ти, грешка е от топло да ги извадиш на студено. Линеенето е лятно - есенния период като е нормално и след това да намираш по някое и друго перо.За градусите, зимно време виреят добре на 10-на градуса температура стига да не си ги извадил от топлата стая направо, а постепенно да са достигнали до нея.Има и колеги които са гледали канари и на по ниски температури, но това е минимума на който ги държа аз.
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Мнениеот rookie_gyn » Вто Дек 14, 2010 12:06 am

А най-първо прочети статиите в началната страница. Там има доста отговори на основни въпроси.На допълнителните питания, никой няма да ти откаже съвет. Четете, просто четете.
Аватар
rookie_gyn
потребител
потребител
 
Мнения: 654
Регистриран на: Чет Ное 20, 2008 2:48 pm
Местоположение: Царево

Мнениеот denislav petrov » Сря Яну 19, 2011 11:53 pm

пи4 и ас см новобранец в тази област с канарите моите ги гледам на 22 градоса но см 4ул 4е като им смениш температурата запо4ват да линеат незнам сигорно 2 месеца ниамам претстава но жиш това с диариата ми зво4и лошо попитаи ниакои по компетентен от нас еееееи хора посаветваите 4овека нешто
denislav petrov
потребител
потребител
 
Мнения: 86
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 9:21 pm


Назад към Условия на отглеждане

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта