Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


ваничка за къпане

Модератори: sandan, христо абаджиев

Мнениеот Панковски » Съб Яну 22, 2011 2:08 am

dr_lukanov написа: "хубаво е, че в България няма по два зоопарка в град, ще има два пъти по нещастни животни :think: "

Не знам дали някога, ще има подобни зоокътове както в другите ЕВРОПЕЙСКИ страни! Има нещо сбъркано тук, но какво....... :evil: !


В България има и добри зоокътове, но за сега само частни и то на хора, които се интересуват, търсят нови неща, четат и не на последно място -истински обичат животните и могат да си позволят да отделят достатъчно от личните си средства и за любимците. В държавните ни зоопаркове, бидейки на общинско , демек партийно подчинение, е пълно с какви ли не некомпетентни и дори извратени човешки създания и в общи линии се държи здраво на ТКЗС-арският принцип на работа.
И като цяло картината в държавата е потресаваща - достатъчно е да идете на Подуенския пазар в Сф. Озоваваш се все едно в пазар в Бангладеш - смрад, мизерия и измъчени животинки...
"Светата Троица" във ветеринарната медицина:
Чета (Знам)
Гледам (Разбирам)
Правя (Мога)
Панковски
потребител
потребител
 
Мнения: 40
Регистриран на: Нед Яну 09, 2011 11:33 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот Панковски » Пет Яну 28, 2011 11:18 pm

Галин Господинов написа:Заповядайте във Варна да видите зоопарка! Да видите как живеят там животните или може би живот е доста силна дума.... по-скоро, как се мъчат да оцелеят още ден... смрад на мърша и изпражнения... крайно и абсурдно малки клетки.. Скалният орел живееше във клетка с размер който не може да си разпери крилете свободно, да не говорим за някакъв мизерен полет... двойка бухали, там при тях просто бе окаяно, женската птица бе толкова изтощена и слаба, че не можеше да литне от земята и да се качи на кацалката... черношипата ветрушка оставена във клетка където няма къде да се скрие от дъжд и вятър, хранена с кайма пълна със натрушени кости в количество, което е абсурдно да изяде, следователно докато не го изяде никой няма да сложи друга храна, а тази ще започне да гние... след 8 дни птицата я нямаше.. Няма да коментирам, когато намерих малка чавка и я занесох на един от гледачите, той любезно ми каза "Хвърляй я там при пеликаните има достатъчно пуканки докато порасне", както и да е прибрах пилето. Та аз отдавна съм на мнение, че трябва да бъде сменено ръководството на този зоопарк..

Значи и там е като почти на всякъде в така наречените зопаркове в държавата ни Абсурдистан? Само като си помисля колко туристи може да видят за какво иде реч, ми призлява :evil: Горките животинки.....
"Светата Троица" във ветеринарната медицина:
Чета (Знам)
Гледам (Разбирам)
Правя (Мога)
Панковски
потребител
потребител
 
Мнения: 40
Регистриран на: Нед Яну 09, 2011 11:33 am
Местоположение: Sofia

Предишна

Назад към Условия на отглеждане

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта