Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


kanari

Модератори: sandan, христо абаджиев

Мнениеот kukushunka » Съб Яну 22, 2011 10:39 pm

denislav petrov написа:извиниажам се много :drinks:


бързо реагираш - вероятно имаш причина да пишеш така но ...

be carefull pls :wink: наздраве :drinks:
Изображение третира се срещу кокошинки, kukushunkite са непреодолимо зло Изображение
Аватар
kukushunka
потребител
потребител
 
Мнения: 211
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 11:43 pm
Местоположение: на село

Мнениеот rookie_gyn » Съб Яну 22, 2011 11:20 pm

Не всеки път снасят в последователни дни. Понякога снасят и през ден. Върни им гнездото на животинките, природата си знае своето.
Аватар
rookie_gyn
потребител
потребител
 
Мнения: 654
Регистриран на: Чет Ное 20, 2008 2:48 pm
Местоположение: Царево

Мнениеот denislav petrov » Нед Яну 23, 2011 9:26 am

незнам какво да правиа ве4е взе дами писва и 6те ги продам ебати нервите за едно пиле това па е заеби дане може 4овек даизвади поколение асъм дал толкова пари по тези гадинки 4е ми става лошо като си помисла
denislav petrov
потребител
потребител
 
Мнения: 86
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 9:21 pm

Мнениеот Галин Господинов » Нед Яну 23, 2011 11:04 am

Тука нещата загрубяват.... Това мнение няма да ти донесе добри отзвуци. Хора, които се занимават с това и наистина знаят какво правят ти казаха какво да правиш, но ако виждаш птиците си като хвъркащи банкноти.... няма да ти е лесно с това начинание. :cool:
Но няма значение, няма и обект, просто мисъл обременена от желание, погубено от сетивата....
Аватар
Галин Господинов
потребител
потребител
 
Мнения: 413
Регистриран на: Нед Яну 24, 2010 11:36 pm

Мнениеот launchera » Нед Яну 23, 2011 12:40 pm

"хвъркащи банкноти", :D добро определение ... no comment
launchera
потребител
потребител
 
Мнения: 18
Регистриран на: Съб Сеп 25, 2010 6:22 am

Мнениеот denislav petrov » Нед Яну 23, 2011 11:40 pm

не неги виждам като банкноти но се нервирам на себе си 4е ништо немога да направиа маи е краино време да оставиа нештата на природата да си сврши работата 4е от мен развт4ик ниама да стане иавно
denislav petrov
потребител
потребител
 
Мнения: 86
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 9:21 pm

Мнениеот Галин Господинов » Пон Яну 24, 2011 1:50 am

Просто трябва да се постараеш малко повечко. Осигури всичко на птиците си, има теми в които съфорумци описват перфектно как си подготвят птиците за сезона. Абе с толкова канарджии, няма как да не успееш, така да го кажа :cool: :cool:
Но няма значение, няма и обект, просто мисъл обременена от желание, погубено от сетивата....
Аватар
Галин Господинов
потребител
потребител
 
Мнения: 413
Регистриран на: Нед Яну 24, 2010 11:36 pm

Мнениеот denislav petrov » Пон Яну 24, 2011 11:09 pm

дано 4е ве4е см се от4аиал и ако ниакои ми помогне ште му купиа които и какв канар иска и от кадето иска
denislav petrov
потребител
потребител
 
Мнения: 86
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 9:21 pm

Мнениеот slona67 » Вто Яну 25, 2011 10:30 am

Дениславе- не предлагай такива оферти, че ще обидиш доста хора.Ще се радвам ако мога да ти помогна, с нещо. От кой град си, пиши на лични.
Аватар
slona67
потребител
потребител
 
Мнения: 429
Регистриран на: Съб Ное 27, 2010 7:07 pm
Местоположение: Някъде в гр.София

Мнениеот denislav petrov » Вто Яну 25, 2011 11:15 pm

извиниавам се навси4ки по4уствали се засегнати от моиа коментар не см искал да прозво4и по този на4ин а ве4в см от4аиан 4е този сезон ниама да мога да си извадиа пиленца а незнам дали вопште ще извадиа правиа 4ес на хората които все оште ме укоражават от софиа см и много си оби4ам птиците дори онзи ден им направих волиера от певеце дограма 3на 1.50 на2.20 с вси4ки екстри които има нужда една такава голиама клетка

Модератор; Колега, моля те да си преглеждаш мненията преди да ги пускаш, че нищо не се разбира. Оправи малко правописа, махни тези четворки и сложи поне една точка в поста си. Дори да иска да ти помогне човек,не може да разбере написаното.
denislav petrov
потребител
потребител
 
Мнения: 86
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 9:21 pm

Мнениеот slona67 » Сря Яну 26, 2011 7:12 pm

Тази волиера която си направил е ОК, но ще ти трябва в друг период от време.Прочетох одново постовете ти ,но никъде не видях точни одговори на конкетно зададените въпроси от колегите, а там се крие расковничето.Не разбрах дължината на св.ден.Даваш ли калций с фосфор,мека храна на птиците при подготовката.Между другото подготовката в известен смисъл започва още в края на предишния сезон.
И аз съм от София - тел. 0878414661
Аватар
slona67
потребител
потребител
 
Мнения: 429
Регистриран на: Съб Ное 27, 2010 7:07 pm
Местоположение: Някъде в гр.София

Мнениеот denislav petrov » Чет Яну 27, 2011 10:43 pm

ископувам канари . които има за продан да ми пише
denislav petrov
потребител
потребител
 
Мнения: 86
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 9:21 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Условия на отглеждане

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron