Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


проблем с памперса

Модератори: sandan, христо абаджиев

проблем с памперса

Мнениеот emili_25 » Пет Авг 05, 2011 7:19 pm

Имам две канарчета,но в отделни клетки и незнам по каква причина женската започна непрекъснато да си кълве памперса и да издърпва конци от него !Ако някой е имал подобен проблем нека сподели...
emili_25
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Авг 05, 2011 7:12 pm

Re: проблем с памперса

Мнениеот stanil123 » Пет Авг 05, 2011 9:02 pm

emili_25 написа:Имам две канарчета,но в отделни клетки и незнам по каква причина женската започна непрекъснато да си кълве памперса и да издърпва конци от него !Ако някой е имал подобен проблем нека сподели...




ЗДР.Аз също имах подобен проблем.Мойта женска дърпаше събираше конци от памперса и след няколко дена снесе яйца.Оказа се че била развита и затова била цялата работа. :wink:
Аватар
stanil123
бан
бан
 
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Фев 08, 2009 7:32 pm
Местоположение: plovdiv

Re: проблем с памперса

Мнениеот nightingale » Пет Авг 05, 2011 11:23 pm

Да ,ама ми се струва че отговорът ти е безмислен (при все ,че е правилен де)
Колегата се интерисува от памперса.
Поне аз така разбрах от заглавието на темата.
Та моя отговор е :
Вземи здрави конци и го заший. Може даже и да го опереш в автоматичната пералня.
Всичко ще се оправи. :drinks:
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Re: проблем с памперса

Мнениеот pi4on » Нед Авг 07, 2011 7:35 am

може би просто си се пощи,освен това обикновено правят така когато са яли нещо дето им е раздразнило дупето или имат перца които им дразнят там.Ще мине ,освен ако няма разтройство -тогава трябва да се види каква е причината
живея извън правилата -те ограничават живота!
pi4on
потребител
потребител
 
Мнения: 387
Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 10:19 am
Местоположение: Плевен

Re: проблем с памперса

Мнениеот nightingale » Нед Авг 07, 2011 9:35 pm

pi4on написа: обикновено правят така когато са яли нещо дето им е раздразнило дупето или имат перца които им дразнят там.

Има и още вариянти :
Пера растящи на вътре в задника.
Канарешки ''майсъл''
Прекаляване с люти чушки.
Супер полова активност.....
Пи4он, осъзнай се малко.
Причината е ясна и Станил още в първият пост я обесни.
Малко с ирония но едва ли на някой не разбра.
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Re: проблем с памперса

Мнениеот nightingale » Нед Авг 07, 2011 9:52 pm

...всъщност май не трябва да съм толкова критичен към теб, тъй като ти със сигурност не си наясно какво има колегата под определението ''памперс''.
И да не стават други неловки ситуации и да вземе някой да предложи и лечебни курсове - това е парче плат с два ластика , с което се закрива кафеза в долният си край , за да не прави птицата боклук по земята.
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Re: проблем с памперса

Мнениеот stanil123 » Пон Авг 08, 2011 8:28 pm

nightingale написа:...всъщност май не трябва да съм толкова критичен към теб, тъй като ти със сигурност не си наясно какво има колегата под определението ''памперс''.
И да не стават други неловки ситуации и да вземе някой да предложи и лечебни курсове - това е парче плат с два ластика , с което се закрива кафеза в долният си край , за да не прави птицата боклук по земята.




:| :| :|
Аватар
stanil123
бан
бан
 
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Фев 08, 2009 7:32 pm
Местоположение: plovdiv

Re: проблем с памперса

Мнениеот pi4on » Вто Авг 09, 2011 1:07 am

:D ама и аз да бе вярно че хората ползват такива работи за клетките,пък ние у дома викаме така на перушината на дупето -абе кой за квото си мисли........ :D
живея извън правилата -те ограничават живота!
pi4on
потребител
потребител
 
Мнения: 387
Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 10:19 am
Местоположение: Плевен

Re: проблем с памперса

Мнениеот nightingale » Вто Авг 09, 2011 10:21 pm

pi4on написа::D ама и аз да бе вярно че хората ползват такива работи за клетките,пък ние у дома викаме така на перушината на дупето -абе кой за квото си мисли........ :D

Дай да ти дръпна един виц,че се развеселих.

В зората на Българската демокрация, когато всичко бе розаво и наивно , на един митинг на новите демократи се случило следното.

Събрала се тълпа хора и със знамена в ръцете скандирали ''демокрацияяяя, демокрацияяя,демокрацияяя....''
Приближил се нов ентусиаст ,току що пристигнал от дълбоката провинция и се включил в скандирането.
По едно време на един от участниците му направило впечатление,че новодошлият не скандирал думата''демокрация'' ами викал - менструацияяя,менструацияяя....
Рекъл му :
- А ве какви ги вършиш ? Демокрация викай !
А оня му отвърнал :
- А ве карай ве ! ....Кръв да се лее... !
:wink:
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Re: проблем с памперса

Мнениеот emili_25 » Сря Авг 10, 2011 8:47 pm

Благодаря на всички отговорили!Сега имам друг проблем с тази женска ,от няколко дни я наблюдавам ,че и се е оголила шията,как се е проскубала незнам...Ако някой може да ми даде съвет какво да я правя нека пише...
emili_25
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Авг 05, 2011 7:12 pm

Re: проблем с памперса

Мнениеот Simo » Сря Авг 10, 2011 8:51 pm

emili_25 написа:Благодаря на всички отговорили!Сега имам друг проблем с тази женска ,от няколко дни я наблюдавам ,че и се е оголила шията,как се е проскубала незнам...Ако някой може да ми даде съвет какво да я правя нека пише...

Заколи я !
Не бе шегувам се сега е лято и канарите линеят т.е. сменят си перата.
В България е пълно с ограничени хора, с неограничени възможности.
Аватар
Simo
потребител
потребител
 
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Мар 03, 2011 3:58 am

Re: проблем с памперса

Мнениеот sandan » Чет Авг 11, 2011 10:35 am

Simo написа:
emili_25 написа:Благодаря на всички отговорили!Сега имам друг проблем с тази женска ,от няколко дни я наблюдавам ,че и се е оголила шията,как се е проскубала незнам...Ако някой може да ми даде съвет какво да я правя нека пише...

Заколи я !
Не бе шегувам се сега е лято и канарите линеят т.е. сменят си перата.

Канарите като линеят не остават без перушина по шията :nono:
Аватар
sandan
Модератор
Модератор
 
Мнения: 1178
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 8:08 pm
Местоположение: Сандански


Назад към Условия на отглеждане

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта