Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Как да разберем, че ще имаме яйце?

Модератори: sandan, христо абаджиев

Как да разберем, че ще имаме яйце?

Мнениеот teddy » Сря Дек 12, 2012 5:32 pm

Радвам се, че аз ще започна темата. :) Въпросът ми е има ли някакви признаци по които да познаем, че пиленцето ми ще си има яйце или може би поколение? Ако е от значение имам заброва амадинка. Преди време бях писала, че женската умря Купих си нова, но щом я прибрах вкъщи след 1 седмица тя полудя :) Започна да пее повече от мъжкия и яде ПОСТОЯННО. С баща ми си мислим, че ще снася и затова питам по какво мога да позная дали е така Ако някой ми отговори ще бъда много благодарна Благодаря! Ето снимка на красавицата: http://img11.slando.ua/images_slandocom ... grafii.jpg
teddy
потребител
потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Окт 14, 2012 1:10 pm

Re: Как да разберем, че ще имаме яйце?

Мнениеот s7efani » Пон Юни 27, 2016 4:59 pm

Снимката нещо не се отваря.
Мястото на жената е в леглото.
s7efani
нов
нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Юни 27, 2016 4:52 pm

Re: Как да разберем, че ще имаме яйце?

Мнениеот nightingale » Сря Юли 13, 2016 6:48 pm

teddy написа:Радвам се, че аз ще започна темата. :) Въпросът ми е има ли някакви признаци по които да познаем, че пиленцето ми ще си има яйце или може би поколение? Ако е от значение имам заброва амадинка. Преди време бях писала, че женската умря Купих си нова, но щом я прибрах вкъщи след 1 седмица тя полудя :) Започна да пее повече от мъжкия и яде ПОСТОЯННО. С баща ми си мислим, че ще снася и затова питам по какво мога да позная дали е така Ако някой ми отговори ще бъда много благодарна Благодаря! Ето снимка на красавицата: http://img11.slando.ua/images_slandocom ... grafii.jpg

Aaaaa , щом пее повече от мъжкия работата ми намирисва на една много яка манифестация , ама да знаеш ,че не е за 24 май.
Я пробвай пак да качиш снимка и ще разгадаем работата.
А между временно спри да пазаруваш от зоомагазинчето.
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Re: Как да разберем, че ще имаме яйце?

Мнениеот Polad112 » Чет Авг 11, 2022 11:44 am

Колега, снимката не се отваря
Polad112
потребител
потребител
 
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Авг 08, 2022 5:52 pm


Назад към Условия на отглеждане

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта