Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Ако може

Ако може

Мнениеот Toto » Пет Яну 16, 2009 10:40 pm

Ако може :
- Да се пише ГРАМОТНО ! Този който уважава себе си и своето мнение, което завещава на цяла България, преди да натисне бутон ПРАТИ - да натисне бутон ПРЕГЛЕД. :idea:

Не може човек, който претендира за обективно мнение - да не може да го напише. После - защо децата са неграмотни? Еми защото четат форуми, където пишат неграмотни !

Нека уважаваме тези, които четат и да уважаваме езика който говорим и пишем !

А за тези , които имат проблеми с дадени думички :
http://vanyog.com/grammar-bg/online/index.php
Toto
потребител
потребител
 
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Дек 31, 2008 11:58 pm

Може!

Мнениеот Станислав » Пет Мар 27, 2009 7:48 pm

Toto написа:Ако може :
- Да се пише ГРАМОТНО ! Този който уважава себе си и своето мнение, което завещава на цяла България, преди да натисне бутон ПРАТИ - да натисне бутон ПРЕГЛЕД. :idea:


А бутон РЕДАКТИРАЙ МНЕНИЕ може ли да има?
:) Или да си ни е срам, доживотно и во веки веков, от това, че не съм си рязал ноктите - чукам по два бутона и закачам съседни букви ...
Станислав
бан
бан
 
Мнения: 61
Регистриран на: Чет Фев 12, 2009 12:01 pm

Мнениеот shikata » Пет Мар 27, 2009 10:29 pm

Причината да се премахне редактирането е че много хора започнаха да трият мненията и постовете си поради една или друга причина.А хората са казали - казана дума хвърлен камък.Не може хора плюли по нечий адрес после да си трият мненията и ни лук яли ни лук мирисали.Не може хора които някога са били в форума след излизане от него да трият информацията дадена от тях преди време и която е от полза за хората, само поради причината че трета страна ги е обидила.
Това обезсмисля нещата.Мисля правописните грешки са нещо човешко стига да не се прекалява :) .
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Е, харно тогаз ...

Мнениеот Станислав » Съб Мар 28, 2009 12:14 pm

shikata написа:Причината да се премахне редактирането е че много хора започнаха да трият мненията и постовете си поради една или друга причина.А хората са казали - казана дума хвърлен камък.Не може хора плюли по нечий адрес после да си трият мненията и ни лук яли ни лук мирисали.Не може хора които някога са били в форума след излизане от него да трият информацията дадена от тях преди време и която е от полза за хората, само поради причината че трета страна ги е обидила.
Това обезсмисля нещата.Мисля правописните грешки са нещо човешко стига да не се прекалява :) .

... щом е такава работата!
Що си мислех, че phpBB базираните форуми имат опция за редактиране на мнение с ограничаване във времето, а не вечна.
Примерно, можеш да си "пипнеш" отново мнението в рамките на 24 часа и после остава завинаги. Това може и да е добре - пишеш нещо, после се сещаш още и само добавяш, или илюстрираш с картинка след час-два. Вместо за всяка осенила те мисъл да пускаш постинг или да отваряш тема ...
Както и да е ...
Станислав
бан
бан
 
Мнения: 61
Регистриран на: Чет Фев 12, 2009 12:01 pm

Мнениеот Dr. Velev » Сря Апр 01, 2009 12:00 am

И аз мисля така .Например моя милос страда от едно заболяване наречено ЛЕГАСТЕТЕНИЯ коет ми пречи при писанет с клавиатура . Така когато не мого да корегирам ще се изложа с правописа това ще зарадва тези които ме мразят , приятели намодераторите на форума.
Не ни подценявайте по силни сме отколкото изглеждаме . Приятели сме с пиятелите и врагове с неопределените пристратни .
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот shikata » Сря Апр 01, 2009 2:07 pm

Dr. Velev написа:И аз мисля така . Така когато не мога да коригирам ще се изложа с правописа това ще зарадва тези които ме мразят , приятели на модераторите на форума.
.


Докторе а аз мисля че се заблуждавате.
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Мнениеот Dr. Velev » Съб Апр 04, 2009 12:55 am

С искрени дълбоки уважениа дано е така .
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот Никохот » Сря Авг 19, 2009 11:40 am

:drinks: Доброго здоровья всем пользователям данного форума!
Очень хочется пообщаться о ловле и содержании наших любимцев.К сожалению ,пока не могу разобраться ,как делать правильные переводы с Русского на Болгарский и обратно.Надеюсь ,что в скором времени мне это всё таки удастся .
МОЯ НЕКОМПЕТЕНТНОСТЬ МЕНЯ РАДУЕТ. Никохот
Аватар
Никохот
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Юли 17, 2009 3:56 pm
Местоположение: г.Курск Россия

Мнениеот Никохот » Съб Авг 22, 2009 10:17 pm

Добро здраве за всички потребители на този форум!
Той иска да говорим за улавяне и съдържанието на нашата любима ptits.K съжаление, а аз не мога да проумея как да направите правилния превод от руски на български, и отново в nash.Budu надежда, че скоро съм все още в състояние.
_________________
МОИТЕ некомпетентен съм доволна. Nikohot
Аватар
Никохот
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Юли 17, 2009 3:56 pm
Местоположение: г.Курск Россия

Мнениеот shikata » Нед Авг 23, 2009 10:09 pm

Никохот написа:Добро здраве за всички потребители на този форум!
Той иска да говорим за улавяне и съдържанието на нашата любима ptits.K съжаление, а аз не мога да проумея как да направите правилния превод от руски на български, и отново в nash.Budu надежда, че скоро съм все още в състояние.
_________________
МОИТЕ некомпетентен съм доволна. Nikohot



Здравей и добре дошъл.Имаш лично съобщение!
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm


Назад към Правила

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта