Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Неразделки

Re: Неразделки

Мнениеот david_67 » Сря Апр 20, 2011 2:25 am

ofluf написа:Сложих млади върбови клонки както ми казахте но птиците не проявяват никакъв интерес. Също така слагам и "моркови" , "твърдо сварено яйце" но и него не докосват. :think: Дали птиците са още наплашени или просто не им се яде не знам :) а иначе влизат във гнездото и вадят от време на време триците от вътре. Но иначе и двете птици си нощуват във гнездото и голяма част от деня предимно едната стои вътре а другата отвън както са по - горе на снимката.



На този вид папагали не се слага стърготина , а сурови млади клонки от които те си изграждат гнездото !
Затова хралупата трябва да е празна и ще видите какво гнездо ще изработят! Дори и две женски да са !
Те за мен са женски ! Но дано греша ! Успех!
Аватар
david_67
бан
бан
 
Мнения: 742
Регистриран на: Съб Юни 14, 2008 4:32 pm
Местоположение: Кюстендил

Re: Неразделки

Мнениеот ТЕРИЕР » Вто Май 17, 2011 1:29 pm

Какво стана с папагалите?
ТЕРИЕР
потребител
потребител
 
Мнения: 628
Регистриран на: Сря Фев 04, 2009 9:45 pm
Местоположение: СОФИЯ

Re: Неразделки

Мнениеот Leo » Чет Дек 29, 2011 4:48 pm

здравейте и от мен! имам 1 въпрос относно неразделките - могат ли да се кръстосат и изобщо това добра идея ли е два папагала като на клипчето- http://www.youtube.com/watch?v=CJAxSkUVXBc
Leo
нов
нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Окт 15, 2010 3:54 pm
Местоположение: Sandanski

Re: Неразделки

Мнениеот Paulina » Пет Дек 30, 2011 2:12 am

Leo написа:здравейте и от мен! имам 1 въпрос относно неразделките - могат ли да се кръстосат и изобщо това добра идея ли е два папагала като на клипчето- http://www.youtube.com/watch?v=CJAxSkUVXBc

Здравей ,
има раздел за папагалите . Птиците могат да се кръстосат , но това не е желателно .
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Предишна

Назад към Представяне

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта

cron