Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Канарчета

Тук всеки може да си покаже птиците

Модератор: yuri

Канарчета

Мнениеот Iani » Пон Дек 17, 2012 11:14 pm

Част от моите канарчета
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
Iani
потребител
потребител
 
Мнения: 70
Регистриран на: Пон Ное 08, 2010 4:49 pm

Re: Канарчета

Мнениеот ceco » Вто Дек 18, 2012 9:11 pm

Харесват ми.От скоро и аз имам два чифта.Имаш ли свободна женска корона.Ако искаш пиши ми на лични.Успех в развъждането до година.
ceco
потребител
потребител
 
Мнения: 41
Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 7:42 pm
Местоположение: с.Хърлец общ.Козлодуй

Re: Канарчета

Мнениеот петър » Сря Дек 19, 2012 5:12 pm

Да са ти живи и здрави.
И при твоите се вижда една тенденция при глостерите от последните години-все повече птици имат хубави къде по-заоблени,къде по-изпъкнали гърди,но започват да страдат откъм главите-по-малки и не толкава веждести.Преди години,когато аз гледах от тези прекрасни птици пък беше обратното-големи глави и малки гърди.Твоят вариант повече ми харесва,но аз лично бих изключил 2 от сивите птици от размножаването точно заради главите.Преди имаше една теория,че некачулатата птица трябва да е с по-малка глава за да се разположи по-добре на нея качулката,но повярвай ми не е верна.
Пак казвам птиците ти ми харесват.Желая ти успех през новия сезон!
петър
потребител
потребител
 
Мнения: 489
Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 9:59 pm

Re: Канарчета

Мнениеот Iani » Сря Дек 19, 2012 7:01 pm

Така е прав си.Снимал съм няколко млади пилета от тази година.Имам и гладки миналогодишни пилета с добра изразена глава.От три години се занимавам с глостери и ще се опитам в близките години живот и здраве да направя добра селекция. :drinks:
Аватар
Iani
потребител
потребител
 
Мнения: 70
Регистриран на: Пон Ное 08, 2010 4:49 pm

Re: Канарчета

Мнениеот akademika » Сря Дек 19, 2012 9:46 pm

http://www.igba.org.uk/ От тук може да научиш повече за тази порода но без качествени птици внесени от вънка нямаш шанс за напредък
теле се роди- вол умре
Аватар
akademika
потребител
потребител
 
Мнения: 658
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 3:24 pm
Местоположение: Центъра Sofia

Re: Канарчета

Мнениеот viali69 » Съб Дек 29, 2012 9:52 am

Чудесни са ! Поздравления ! :|

Весело посрещане на Новата година на всички, които обичат тези сладурчета ! :drinks:
Любител на канарчета НЕпрофесионалист ! :)
Аватар
viali69
потребител
потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: Съб Дек 29, 2012 9:15 am
Местоположение: В.Търново


Назад към Виртуална изложба

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron