Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Малко хумор

Тук можете да пишете за всичко, не свързано с птиците.

Re: Малко хумор

Мнениеот kysmet4e » Пет Юли 08, 2016 10:49 pm

vladimirov написа:Тоя виц кърти -
Шофьор на ТИР се пенсионирал. Минало 1 месец откакто спрял да пътува..
Жена му споделя на добрата си приятелка:
- Маре, ще се развеждам с Иван...
- Как така толкова години заедно и ти точно сега 1 месец след пенсионирането..
А жената казала:
- Всичко преодолях - сложихме и гума в тоалетната да пикае на нея, но ми омръзна всяка сутрин като се събуди да ми удря по един цигански шамар и да ми вика: "СЛИЗАЙ ОТ КАБИНАТА" :lol:


Хаха, това беше добро! :D
Късметчета за кафе
kysmet4e
потребител
потребител
 
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Юли 07, 2016 3:34 am

Re: Малко хумор

Мнениеот JuliPetkov80 » Сря Яну 31, 2018 10:35 pm

Седи си полицай и гледа телевизия - тъкмо се е прибрал и още не е свалил униформата. Покрай него минава синът му: – Документи за проверка! Момчето носи бележника. Баща му го отваря и гледа вътре - 20 лева. - Ох, на тати отличникът!
https://napsfv.com/
JuliPetkov80
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Яну 31, 2018 9:58 pm

Re: Малко хумор

Мнениеот optimeon » Пет Фев 23, 2018 1:24 am

Цяла нощ валя сняг. На сутринта:
08:00 : Правя снежен човек.
08:10 : Минаваща феминистка ме пита защо не правя снежна жена.
08:15 : Правя и снежна жена да станат двойка
08:17 : Детегледачката на съседите протестира, че бюстът на снежната жена бил много пищен.
08:20 : Кварталната гей двойка мърмори, че можело да направя от сняг двама мъже.
08:25 : Вегетарианците от №12 се възмущават заради носа от морков на снежния човек. Зеленчуците са храна и не бива да служат за такива неща.
08:28 : Наричат ме расист, защото двойката е бяла.
08:31 : Мюсюлманите от отсрещната страна на улицата настояват да сложа забрадка на снежната жена
08:40 : Полицията пристига по сигнал да види какво става.
08:42 : Казват ми да махна дръжката на метлата от снежния човек, защото би могла да бъде използвана като смъртоносно оръжие. Нещата се влошават, когато измърморвам: „Да, особено, ако ви е навряна ….”
08:45 : Домъква се екип на местната телевизия. Питат ме дали знам разликата между снежен човек и снежна жена. „Да, топките”, отговарям аз и ставам сексист.
08:52 : Конфискуват ми мобилния за проверка, закарват ме в РПУ-то.
09:00: Показват ме по телевизията; терорист, възползващ се от лошото време за да смущава обществения ред.
09:10 : Разпитват ме имам ли съучастници
09:29 : Никому неизвестна джихадистка група поема отговорност за действията ми.
optimeon
потребител
потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пет Дек 15, 2017 1:31 pm

Предишна

Назад към Разни

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта