Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Ново Какарики

Модератор: nikigeen

Ново Какарики

Мнениеот poli51 » Вто Окт 16, 2018 11:04 am

Здравейте! От няколко дни чета из форума за папагалите Какарики. Аз имам от два дни в къщи едно много красиво пиле. От сега е много кротко. Можеш да го хванеш и да го погалиш без да те захапе. Доста е тихо и не сме му чули гласа. Четох, че кудкудякат или нещо подобно. Изобщо мила животинка е. Мисля към събота да го пусна за първи път да излезе от клетката. Украската му е зелено с жълто, червено петно на челото. Когато го купихме ни казаха, че е женско, но аз като гледам човката ми има черна ивица. От това, което четох тези пиленца ( а нашето е на 3 месеца - така ни казаха...) съзряват полово между 6-8 месец. Разлика в окраската на перата нямало, но имало разлика в цвета на ириса. Не разбрах каква точно е тази разлика. Може ли да ми дадете някакви насока, моля! Благодаря предварително на всеки, който ми отговори! :oops:
poli51
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Окт 16, 2018 10:22 am

Назад към Папагали

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта