Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Здравейте нов съм :)

Модератор: sandan

Здравейте нов съм :)

Мнениеот TeMeJIk0 » Съб Яну 28, 2012 2:38 am

Здравейте нов съм в канаровъдството общо взето съм нов и в отглеждането на канари, но пък за сметка на това съм доста запален. Та да си дойда на думата, прочетох страшно много статии някой полезни , други не чак толкова... идеята ми е ако може нали да ми дадете линкове на теми във форума с ясни и изпитани начини : Подготовка , захранване преди събиране , захранване на малките, общо взето всичко което ме интересува и трябва да знам за да мога да изкарам малки канарчета :) Женската ми е готова дори се залежава вече. Днес си купих голям кафез с изкуствено гнездо и в него пуснах мъжкия който е на 1 година, а женската ми е на 11 месеца. Надявам се темата ми да не бъде изтрита не искам някой да ми обеснява всичко на ново а просто да ми се дадът линкове на статии и теми който да ми помогнат и информират.
Благодаря предварително :)
TeMeJIk0
нов
нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Яну 28, 2012 2:24 am

Re: Здравейте нов съм :)

Мнениеот sandan » Съб Яну 28, 2012 3:02 pm

TeMeJIk0 написа:Здравейте нов съм в канаровъдството общо взето съм нов и в отглеждането на канари, но пък за сметка на това съм доста запален. Та да си дойда на думата, прочетох страшно много статии някой полезни , други не чак толкова... идеята ми е ако може нали да ми дадете линкове на теми във форума с ясни и изпитани начини : Подготовка , захранване преди събиране , захранване на малките, общо взето всичко което ме интересува и трябва да знам за да мога да изкарам малки канарчета :) Женската ми е готова дори се залежава вече. Днес си купих голям кафез с изкуствено гнездо и в него пуснах мъжкия който е на 1 година, а женската ми е на 11 месеца. Надявам се темата ми да не бъде изтрита не искам някой да ми обеснява всичко на ново а просто да ми се дадът линкове на статии и теми който да ми помогнат и информират.
Благодаря предварително :)



Здравей, няма да ти бъде изтрита темата :D
Отиди в раздел раздел развъждане и там ще намериш нужната ти информация.
Аватар
sandan
Модератор
Модератор
 
Мнения: 1178
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 8:08 pm
Местоположение: Сандански


Назад към Канарчета

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта