Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


ПРОБЛЕМ С КАНАРЧЕТО

Модератор: sandan

ПРОБЛЕМ С КАНАРЧЕТО

Мнениеот danncety » Вто Авг 07, 2012 5:35 pm

Здравейте, извинявам се ако има подобна тема но търсих и не можах да открия, а съм наистина притеснена и се надявам да ми помогнете! Имам канарче, жълто е на цвят и е на почти 5 години. Не съм имала проблеми с него до преди няколко дни. Забелязах, че в областта мажду очите, над клюна, някои от перцата му сякаш са окапали и от долу се вижда...не знам предполагам че е кожата му, но не съм сигурна защото е червеникаво на цвят...! До сега не се е получавало така при линеенето и за това се притесних. Моля ви кажете ако сте запознати или знаете какво да направя иииии дали трябва да го заведа на ветеринар..?!?!!??
danncety
нов
нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Авг 07, 2012 5:17 pm

Re: ПРОБЛЕМ С КАНАРЧЕТО

Мнениеот veselin » Сря Авг 08, 2012 1:08 am

По това време птиците линеят, според мен и твоето канарче прави точно това.Но пусни една снимка все пак ако имаш възможност :wink:
Изображение
Аватар
veselin
потребител
потребител
 
Мнения: 109
Регистриран на: Съб Сеп 27, 2008 8:05 pm
Местоположение: Ямбол

Re: ПРОБЛЕМ С КАНАРЧЕТО

Мнениеот georgiev » Пон Авг 13, 2012 10:23 am

danncety написа:Здравейте, извинявам се ако има подобна тема но търсих и не можах да открия, а съм наистина притеснена и се надявам да ми помогнете! Имам канарче, жълто е на цвят и е на почти 5 години. Не съм имала проблеми с него до преди няколко дни. Забелязах, че в областта мажду очите, над клюна, някои от перцата му сякаш са окапали и от долу се вижда...не знам предполагам че е кожата му, но не съм сигурна защото е червеникаво на цвят...! До сега не се е получавало така при линеенето и за това се притесних. Моля ви кажете ако сте запознати или знаете какво да направя иииии дали трябва да го заведа на ветеринар..?!?!!??


Здравейте, така е както казва колегата, сега линеят, но жегата е много голяма и това още повече им пречи. Знаете, че те нормално живеят не при 35-40 градуса, така че, като се нормализира дневната температура и мине периода на линеенето им, пак ще изглежда прекрасно както го знаете. Поздрави, Георги.
georgiev
потребител
потребител
 
Мнения: 153
Регистриран на: Пон Яну 24, 2011 12:19 pm
Местоположение: софия


Назад към Канарчета

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron