Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Много ме мъчи.......

Тук можете да пишете за всичко, не свързано с птиците.

Re: Много ме мъчи.......

Мнениеот TK3C-74 » Пон Мар 18, 2013 11:20 am

Ники , като се видяхме на Шумен нямаше и 80 кг. :D
Аватар
TK3C-74
потребител
потребител
 
Мнения: 458
Регистриран на: Съб Юли 09, 2011 12:13 pm
Местоположение: Добрич

Re: Много ме мъчи.......

Мнениеот nikigeen » Пон Мар 18, 2013 11:32 am

:lol: Да.Бях 82 кг ,де.Ама свинско и фитнес до там води :lol:
Николай Николов ,Кюстендил - (+359)898 60 11 33

"Животните са голямото мълчаливо мнозинство,без право на глас,което може да оцелее единствено с наша помощ" Джералд Даръл
Аватар
nikigeen
Модератор
Модератор
 
Мнения: 938
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 10:06 pm
Местоположение: гр.Кюстендил/с.Катрище

Re: Много ме мъчи.......

Мнениеот Paulina » Пон Мар 18, 2013 12:42 pm

Нямаше ли и бантам от тях ?
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Re: Много ме мъчи.......

Мнениеот nikigeen » Пон Мар 18, 2013 12:49 pm

Да имам ,но те са на половина ,че и по-дребни от стандарта.Може би около едно кило са петлетата и с доста изразена хипермеланоза.Ще ги снимам и тях
Николай Николов ,Кюстендил - (+359)898 60 11 33

"Животните са голямото мълчаливо мнозинство,без право на глас,което може да оцелее единствено с наша помощ" Джералд Даръл
Аватар
nikigeen
Модератор
Модератор
 
Мнения: 938
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 10:06 pm
Местоположение: гр.Кюстендил/с.Катрище

Re: Много ме мъчи.......

Мнениеот Paulina » Пон Мар 18, 2013 1:15 pm

Знам как изглеждат , но за други може да е интересно ако успееш да направиш снимка на петли от стандарт и бантам , застанали един срещу друг .
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Re: Много ме мъчи.......

Мнениеот tubata » Пон Мар 18, 2013 8:56 pm

Ники аз стигнах до там само с свинско и винско.
tubata
потребител
потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Яну 29, 2013 12:17 pm
Местоположение: София,Прибой

Re: Много ме мъчи.......

Мнениеот refab » Съб Мар 30, 2013 8:01 pm

yuri написа:
todpetrov написа:Дами и господа тук във форума има още и то по-големи мошеници на дребно ! Който работят на принципа за му вземем парите на този балък и после следващият и т.н. е тяхната схема . Тук няма възраст или националност тази "порода" е една . Жалко е ,че няма как да се предпазваме от подобни същества, който нямат морал първо към хората ,а да не говорим за животните . С една дума Търгаши!
Трябва да измислим, как да се предпазят повече хора от такива субекти !
Поздрави за всички!

Ами начина е да се огласяват имената им. До като си мълчите и ги прикривате, ще е така.


Е, аз пуснах преди време отделна тема (всеки може да я прегледа) с детайли и доказателства за едно конкретно действие (относно един "подправен" канар) на стоки-харцери в контекста на това, което се обсъжда и което е отразено и в горния цитат. Сега се чудя, дали не трябваше да се намесят и модератори тогава и да предупредят и контролират няколкото невероятно примитивни и без достойнство хора, които скочиха да ме нападат грубо и глуповато, защитавайки безпринципно и безчестно споменатия харцеровъд - "търговец"!?
Аватар
refab
потребител
потребител
 
Мнения: 432
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2010 11:48 am
Местоположение: София

Re: Много ме мъчи.......

Мнениеот yuri » Съб Мар 30, 2013 8:48 pm

refab ако се обръщаш лично към мен (понеже си ме цитирал), не мога да коментирам, защо не зная за какво става въпрос. Познанията ми за канари са много ограничени. Даже почти не чета в раздела за тях, а и там си има други модератори. Не знам какво се е случило, но ако е вярно (нямам причина да се съмнявам в думите ти), мисля че колегите е трябвало да вземат отношение. Лъжата и измамата не бива да се толерират.
yuri
Модератор
Модератор
 
Мнения: 585
Регистриран на: Съб Ное 28, 2009 6:09 pm

Re: Много ме мъчи.......

Мнениеот refab » Нед Мар 31, 2013 10:32 am

yuri написа:refab ако се обръщаш лично към мен (понеже си ме цитирал), не мога да коментирам, защо не зная за какво става въпрос. Познанията ми за канари са много ограничени. Даже почти не чета в раздела за тях, а и там си има други модератори. Не знам какво се е случило, но ако е вярно (нямам причина да се съмнявам в думите ти), мисля че колегите е трябвало да вземат отношение. Лъжата и измамата не бива да се толерират.


Е да, явно ти не си в течение. Давам линк към темата, но сега виждам, че не излизат изображенията - снимките, които направих на пръстена с несполучливо (несръчно) и частично заличени ( с пила) данни, от които чрез лупа и фотоапарат се разбира, че са на канаровъд от Бургас, а стоки-харцери представя канарчето като излюпено при него със свръхрекламиран благороден произход от чужбина. Канаровъдът от Бургас потвърди, че стоки-харцери е купил ( на по-ниска цена, разбира се, от тази, на която ми го продаде) от него това канарче - с установените и документирани негови инициали и номер. Особеностите в този случай бяха две - 1.след като разкрих "деянието", предложих на стоки харцери добри възможности да разрешим взаимоизгодно проблема без да се вдига шум, но той отказа; 2. негови приятели - "защитници", ме нападнаха в сайта по начин, издаващ, както вече отбелязах, невероятна арогантност, безпринципност и примитивност. ( http://pernati.com/phpBB3/viewtopic.php?f=42&t=2808 )
Сега се включих в тази тема като израз на солидарност с автора и с желание пак да допринеса за повишаване на вниманието на купувачите и "блокиране" на отявлените мошеници.
Аватар
refab
потребител
потребител
 
Мнения: 432
Регистриран на: Нед Сеп 26, 2010 11:48 am
Местоположение: София

Предишна

Назад към Разни

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта