Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Мъжът ми носи дамски превръзки

Тук можете да пишете за всичко, не свързано с птиците.

Мъжът ми носи дамски превръзки

Мнениеот rumi.rrr » Чет Фев 20, 2014 11:01 am

Това, което ще кажа ще го сметнете за откамено, но трябваше да го споделя. Моят мъж носи дамски превръзки. Неговото оправдание е, че след, като се е изпикал капка оцапвала гащите му. Ако иска да ги носи това си е негова работа. Но как мога даго накарам да почне да купува превръзки, защото ми взема от опаковката.
rumi.rrr
нов
нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Фев 20, 2014 10:19 am

Re: Мъжът ми носи дамски превръзки

Мнениеот tubata » Чет Фев 20, 2014 3:07 pm

заради такива простотии повечето които наистина разбират от развъждане и отглеждане на птици спряха да пишат в тоя форум, а наистина даваха мн. полезни съвети.Твоя МЪЖ със сигурност си слага и други неща, ама кои го интересува.
tubata
потребител
потребител
 
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Яну 29, 2013 12:17 pm
Местоположение: София,Прибой

Re: Мъжът ми носи дамски превръзки

Мнениеот TK3C-74 » Чет Фев 20, 2014 7:43 pm

почни да си слагаш тампони, да видим той къде ще си ги навира. или забременей и за дълго няма да ти трябват консумативи. ако няма кой да ти помогне с второто, обади се, ние в този форум сме отзивчиви хора. ще ударим едно ...... рамо. :wink:
Аватар
TK3C-74
потребител
потребител
 
Мнения: 458
Регистриран на: Съб Юли 09, 2011 12:13 pm
Местоположение: Добрич

Re: Мъжът ми носи дамски превръзки

Мнениеот qnakiev » Чет Фев 20, 2014 8:49 pm

TK3C-74 написа:почни да си слагаш тампони, да видим той къде ще си ги навира. или забременей и за дълго няма да ти трябват консумативи. ако няма кой да ти помогне с второто, обади се, ние в този форум сме отзивчиви хора. ще ударим едно ...... рамо. :wink:

:lol: :lol: :lol: .....
Аватар
qnakiev
потребител
потребител
 
Мнения: 663
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 8:48 am

Re: Мъжът ми носи дамски превръзки

Мнениеот stoianov » Чет Фев 20, 2014 9:39 pm

TK3C-74 написа:почни да си слагаш тампони, да видим той къде ще си ги навира. или забременей и за дълго няма да ти трябват консумативи. ако няма кой да ти помогне с второто, обади се, ние в този форум сме отзивчиви хора. ще ударим едно ...... рамо. :wink:


:| :lol:
Аватар
stoianov
потребител
потребител
 
Мнения: 280
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 10:47 pm
Местоположение: в провинцията

Re: Мъжът ми носи дамски превръзки

Мнениеот yuri » Чет Фев 20, 2014 9:54 pm

TK3C-74 написа:почни да си слагаш тампони, да видим той къде ще си ги навира. или забременей и за дълго няма да ти трябват консумативи. ако няма кой да ти помогне с второто, обади се, ние в този форум сме отзивчиви хора. ще ударим едно ...... рамо. :wink:

Точно с рамо няма да стане, ама да пробваме :cool:
yuri
Модератор
Модератор
 
Мнения: 585
Регистриран на: Съб Ное 28, 2009 6:09 pm

Re: Мъжът ми носи дамски превръзки

Мнениеот nightingale » Пет Фев 21, 2014 8:44 am

По време на изгряващата у нас демокрация на един митинг се чувало :
- Демооокраааацииияяяя
- Демооокраааацииияяяя
- Демооокраааацииияяяя
- Демооокраааацииияяяя

Само един дядо викал :
-Менструууаааацияяя
-Менструууаааацияяя
-Менструууаааацияяя

Един мъж му направил забележка
- А бе дядо защо викаш менструация бе , демокрация викай !
Дядото му отвърнал.
- Карай бе , важното е кръв да се лее.
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Re: Мъжът ми носи дамски превръзки

Мнениеот Tyson » Пет Фев 21, 2014 6:40 pm

При положение, че госпожата споделя ТАКЪВ проблем в ТОЗИ форум, то тя НАИСТИНА има нужда от помощ. Съвсем без емоции мога да дам следния съвет - следващият път; защото с проблеми от този характер, популяризирани по този начин, неминуемо ще има следващ път/следващ мъж/- единственото за което се сещам е предбрачен договор със съответните клаузи относно личните вещи.
NON PLUS ULTRA!
Аватар
Tyson
потребител
потребител
 
Мнения: 35
Регистриран на: Нед Фев 14, 2010 8:30 am
Местоположение: Русе

Re: Мъжът ми носи дамски превръзки

Мнениеот stoianov » Пет Фев 21, 2014 8:09 pm

Tyson написа:При положение, че госпожата споделя ТАКЪВ проблем в ТОЗИ форум, то тя НАИСТИНА има нужда от помощ. Съвсем без емоции мога да дам следния съвет - следващият път; защото с проблеми от този характер, популяризирани по този начин, неминуемо ще има следващ път/следващ мъж/- единственото за което се сещам е предбрачен договор със съответните клаузи относно личните вещи.


:| :| :|
Един човек да "видя" тука дето да е "фред".
Аватар
stoianov
потребител
потребител
 
Мнения: 280
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 10:47 pm
Местоположение: в провинцията

Re: Мъжът ми носи дамски превръзки

Мнениеот rookie_gyn » Пет Фев 21, 2014 9:42 pm

Ми за господина тоалетна хартия няма ли?
Аватар
rookie_gyn
потребител
потребител
 
Мнения: 654
Регистриран на: Чет Ное 20, 2008 2:48 pm
Местоположение: Царево

Re: Мъжът ми носи дамски превръзки

Мнениеот nightingale » Пет Фев 21, 2014 9:54 pm

След дълго размишление, включително и запитвания до мои познати, бавно в мен изплува следната идея.
Все още съм в разработка на умственото си творение и много моля да не ми се смеете.
Все пак силно съм подтикнат от желанието да помогна за разрешаването на проблема.

Ами ако инструмента се изтръска преди да се прибере в гащите, дали няма някак си да се предотврати неговото оцеждане , отичане , изтичане и даже окапване ???
Едно време когато си нямахме центрофуга видях жената как ми изцеждаше рибарските панталони.
Дали пък едно такова изцеждане няма да помогне ???
Имам братовчедка републикански шампион по хвърляне на гюле , мога да я помоля да изцеди парцала на човека.
Почти съм убеден ,че после няма да пусне нищо за мнооого дълго време.
:think: :think: :think:
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Re: Мъжът ми носи дамски превръзки

Мнениеот rumi.rrr » Пет Фев 21, 2014 10:35 pm

nightingale написа:След дълго размишление, включително и запитвания до мои познати, бавно в мен изплува следната идея.
Все още съм в разработка на умственото си творение и много моля да не ми се смеете.
Все пак силно съм подтикнат от желанието да помогна за разрешаването на проблема.

Ами ако инструмента се изтръска преди да се прибере в гащите, дали няма някак си да се предотврати неговото оцеждане , отичане , изтичане и даже окапване ???
Едно време когато си нямахме центрофуга видях жената как ми изцеждаше рибарските панталони.
Дали пък едно такова изцеждане няма да помогне ???
Имам братовчедка републикански шампион по хвърляне на гюле , мога да я помоля да изцеди парцала на човека.
Почти съм убеден ,че после няма да пусне нищо за мнооого дълго време.
:think: :think: :think:


Благодаря за съвета.
rumi.rrr
нов
нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Фев 20, 2014 10:19 am

Следваща

Назад към Разни

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта