Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Проблем с папагалче-бебе

Модератор: nikigeen

Проблем с папагалче-бебе

Мнениеот dessymelody » Сря Юни 06, 2012 9:55 am

Здравейте!За пръв път имам новоизлюпени папагалчета...нямам опит в това,за това и не забелязах от самото начало че нещо се случва с първото пиленце ,което ми се излюпи...но няколко дни по-късно съпоставяйки поведението на новоизлюпените му братчета видях разликата.Проблемът е,че въпросното бебе постоянно лежи по гръб- а е най-голямото от люпилото а е на 9 дни вече(дори очите си отвори)иначе диша мърда с крилца и крачета...но само си лежи и не се движи.Поведението на братчетата му е съвсем различно те не се спират макар че са с 4 и 5 дни по-малки,постоянно щъкат из кутията макар,че едва ходят(и са си с коремчетата към земята).Не знам също нормално ли е гушката да му е толкова голяма(знам,че я пълнят с храна)но ми се струва че вътре има и вода.Опитах да го обърна по корем...но то се завърта отново по гръбче (изглежда така се чувства по-добре).тази сутрин дори като го обърнах го придържах известно време с пръст в областта на гърдите,то се изправи и си ходеше,може да се държи на крачетата си...,но му се оплитат някак си ,а като го пусна пак се мъчи да се обърне(изглежда ми ,че е някак засукано крачето му) но пък и другите малки изглеждат така...много съм притеснена за него?Разчитам на вас,какво бихте ме посъветвали като по-опитни в областта?
dessymelody
нов
нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Юни 06, 2012 9:24 am

Re: Проблем с папагалче-бебе

Мнениеот dessymelody » Сря Юни 06, 2012 3:51 pm

Също така искам да попитам с какво храните вашите бебета-вълнисти папагалчета?Аз слагам в клетката варено яйце,натрошена обикновена бисквита,смеска за вълнисти папагали на "скалар",плодове(ябълка,портокал,морков,банан),и мед...и майката и таткото сами си избират какво да дават на малките,но предимно наблягат на яйцето и просото.
dessymelody
нов
нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Юни 06, 2012 9:24 am


Назад към Папагали и екзотични

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта