Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Канара ми няма глас

Модератори: sandan, христо абаджиев

Канара ми няма глас

Мнениеот Bojo_63 » Вто Ное 24, 2009 7:46 pm

След като спря да линее канарчето ми започна да пада от клечката неможеше да се задържа стоеше долу в клетката, има апетит яде пие вода, просто неможеше да си стои на краката купих му антибиотик който му помогна сега стои в клетката и не пада(само вечер като спи пада), та по проблема спря да пее иска да пее но няма глас, издува се, отваря човката но няма глас и не може да пее!Някой ако е имал такъв проблем ако може да ми помогне!Благодаря предварително! :drinks:
Bojo_63
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Ное 24, 2009 7:33 pm

канара ми няма глас

Мнениеот trush » Вто Ное 24, 2009 9:38 pm

Колега, проблема може да е в пластмасовите кацалки, смени ги с дървени незабавно и слагай пясък долу!
trush
бан
бан
 
Мнения: 489
Регистриран на: Нед Сеп 13, 2009 10:46 am
Местоположение: Бургас

Мнениеот perta » Вто Ное 24, 2009 10:03 pm

Ако проблема е бил в кацалките, щеше да пада и преди линеенето, едва ли е това! :think:
...докъде ли не стигат хората в стремежа да си осмислят някак живота.
Аватар
perta
потребител
потребител
 
Мнения: 339
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 10:47 pm

Мнениеот Bojo_63 » Съб Ное 28, 2009 9:49 pm

Сложих пясък долу и пръчките са сменени одавна с дървени няма ефект опитва се да пее обаче няма глас хайвана... :( други идеи
Bojo_63
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Ное 24, 2009 7:33 pm

Мнениеот петър » Пет Дек 04, 2009 11:32 pm

друга идея е ,че има паразитно заболяване на гласовия орган.Прочети темата за кокошинките и лечението с баймек,съмнявам се,че ще го намериш в подходящата форма за лечение през устата,но опитай.
петър
потребител
потребител
 
Мнения: 489
Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 9:59 pm


Назад към Певчески канари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron