Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Канари "Орфей"- Майсторски клас НАКО

Модератори: sandan, христо абаджиев

Re: Канари "Орфей"- Майсторски клас НАКО

Мнениеот Христо Петров » Съб Авг 17, 2013 1:36 pm

woodlark написа:Представените като примери за т. нар. турски славееви канарчета в съответните клипове имат в песента си много от вариациите на нашия Орфей, което ,може би, говори, че тези птици е възможно да са внесени в Турция от България :idea: За да се направи разчет на песента на дадено канарче, тя трябва да не включва каквато и да е ролада в изпълнението си, за да се изключи категорично такъв несъвместим компромис, за който съдиите в България на певческите конкурси присъждат наказателни точки, вместо директно да дисквалифицират подобна птица :nono: Турските канарчета от клиповете, качени от г-н Русев си дрънкат роладата като чалгаджии. На такива канарчета не може да се прави разчет на песента, поради недопустимия брак в репертоара им. Колкото до клипа с българския Орфей, роладата е вместена във "вариацията"-и-къррр, чиято роля е тъкмо такава-да обере естествената склонност на канарчето към роладата. А и т. нар. "чичо пей" на Орфея е повече от отвратителен :(


Чучолиго ,пак се обаждаш неподготвен !!!
Като не разбираш нищо от изискванията на стандарта "Орфеи" поне си замълчи и се учи.
Първо научи песента на славея, след това на орфея/ако те интересува/,после покажи постигнатия резултат на някое състезание и чак тогава,
може да си даваш мнението ако е конструктивно.
Ти си си г-н НИКОЙ.
За оценка на канарите Орфей има квалифицирани съдии, само те могат да съдят един или друг канар.
Ти може само да слушаш /ако можеш/и да се понаучиш малко , а не да се излагаш с всяко твое влизане във форума
Не се спря да си на всяка манджа мирудия. Казах ти да се замислиш за себе си.Не знаеш докъде ще те докара този твой език!!!
Стига си се правил на дървен философ. Поумней малко !!!
Аватар
Христо Петров
потребител
потребител
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 11:21 am
Местоположение: ВАРНА

Re: Канари "Орфей"- Майсторски клас НАКО

Мнениеот woodlark » Съб Авг 17, 2013 6:45 pm

Г-н Петров, вие се опитвате да правите цензура на мненията ми ли, или проявявате криминалната дързост открито да ме заплашвате, смятайки, може би, че сте НЛО-
"Не знаеш до къде ще те докара този твой език!!!"
:evil: Самият факт, че се коментират никъде признатите певчески породи канарчета като т. нар. канарче Орфей и т. нар турско Bulbul kanarya, означава, че всяко мнение по темата може и да е вярно :!: Написал съм по темата неща, които са абсолютно откровени, незаблуждаващи, и ясно откриващи недостатъците на въпросните птици. Заради това съм удостоен с открити заплахи ли, г-н Петров, от ваша страна :?: Това вече се има в предвид като евентуални действия от от ваша или от не "ваша страна" :evil:
woodlark
потребител
потребител
 
Мнения: 224
Регистриран на: Сря Мар 27, 2013 11:14 am

Re: Канари "Орфей"- Майсторски клас НАКО

Мнениеот Христо Петров » Съб Авг 17, 2013 7:02 pm

woodlark написа:Г-н Петров, вие се опитвате да правите цензура на мненията ми ли, или проявявате криминалната дързост открито да ме заплашвате, смятайки, може би, че сте НЛО-
"Не знаеш до къде ще те докара този твой език!!!"
:evil: Самият факт, че се коментират никъде признатите певчески породи канарчета като т. нар. канарче Орфей и т. нар турско Bulbul kanarya, означава, че всяко мнение по темата може и да е вярно :!: Написал съм по темата неща, които са абсолютно откровени, незаблуждаващи, и ясно откриващи недостатъците на въпросните птици. Заради това съм удостоен с открити заплахи ли, г-н Петров, от ваша страна :?: Това вече се има в предвид като евентуални действия от от ваша или от не "ваша страна" :evil:


Както винаги Чучулиго Не си прав.
Ти коментираш нещо което въобще НЕ РАЗБИРАШ !!
Твоите мнения са НЕКОМПЕТЕНТНИ .
Пак ти казвам ти си г-н НИКОЙ.
Както искаш разбирай думите ми, макар че се съмнявам дали изобщо нещо влиза в "умната" ти главица!!!
За да не ставаш смешен в очите на всички по добре за теб е да замълчиш, макар че се съмнявам да го направиш, понеже не си толкова умен.
Недостатъците не са в птиците ,а в теб.
Добре ще е за теб да си пуснеш запис на каквато и да е птица, после да застанеш пред огледалото и да си наблюдаваш лицето.
Тогава може и да разбереш.
Почни да се учиш г-н Дървен Философ.
Аватар
Христо Петров
потребител
потребител
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 11:21 am
Местоположение: ВАРНА

Re: Канари "Орфей"- Майсторски клас НАКО

Мнениеот woodlark » Съб Авг 17, 2013 7:17 pm

Надявам се, че супервайзърите във форума са забелязали недопустимите мнения, несъответстващи на изискуемите правила за писане в него :!:
woodlark
потребител
потребител
 
Мнения: 224
Регистриран на: Сря Мар 27, 2013 11:14 am

Re: Канари "Орфей"- Майсторски клас НАКО

Мнениеот woodlark » Съб Авг 17, 2013 7:34 pm

Г-н компетентен, натрапчиво-нахален менторе, някой си, опитващ се да заглуши небезизвестното в близкото минало радио Свободна Европа , чудом се чудя, на кого е редно да поумнее-на такива като теб, дето имат слухова недостатъчност или :evil:
woodlark
потребител
потребител
 
Мнения: 224
Регистриран на: Сря Мар 27, 2013 11:14 am

Re: Канари "Орфей"- Майсторски клас НАКО

Мнениеот nightingale » Съб Авг 17, 2013 7:36 pm

А КЪДЕ Е СЛОНЧЕТО ???? :think:
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Re: Канари "Орфей"- Майсторски клас НАКО

Мнениеот Христо Петров » Съб Авг 17, 2013 7:51 pm

woodlark написа:Г-н компетентен, натрапчиво-нахален менторе, някой си, опитващ се да заглуши небезизвестното в близкото минало радио Свободна Европа , чудом се чудя, на кого е редно да поумнее-на такива като теб, дето имат слухова недостатъчност или :evil:


Според мен би трябвало супервайзърите във форума да обърнат внимание на твоите изцепки и мнения г-н Чучолиго, а не всеки път когато някой
спори с теб, да почваш да плачеш за помощ от тях.
Мисля, че е време Ти да бъдеш ИЗКЛЮЧЕН от този форум,щом продължаваш с този твой език.
Помисли си пак !!
Аватар
Христо Петров
потребител
потребител
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 11:21 am
Местоположение: ВАРНА

Re: Канари "Орфей"- Майсторски клас НАКО

Мнениеот nightingale » Съб Авг 17, 2013 7:55 pm

Извинявайте ...... аз жУвея на четвъртия етаж и търся слона моя приятел :think:
Ако някой знае в кое бунище е забило хоботче в търсене на конощипи, да пише на лични или тук в темата . :drinks:
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Re: Канари "Орфей"- Майсторски клас НАКО

Мнениеот woodlark » Съб Авг 17, 2013 8:20 pm

Г-н Петров, вие знаете, може би, че обръщението " дървен философ" е в сферата на поне гражданските искове, които бих искал да заведа срещу вас :evil:
woodlark
потребител
потребител
 
Мнения: 224
Регистриран на: Сря Мар 27, 2013 11:14 am

Re: Канари "Орфей"- Майсторски клас НАКО

Мнениеот Христо Петров » Съб Авг 17, 2013 8:34 pm

woodlark написа:Г-н Петров, вие знаете, може би, че обръщението " дървен философ" е в сферата на поне гражданските искове, които бих искал да заведа срещу вас :evil:


ок заведи дело г-н Дървен Филосов.Аз чакам!!!
Вие сте такъв колкото и да ви е неприятно. Помисли си пак с какъв език ще продължиш да влизаш в форума ,
ако дотогава админа не те изключи!!!
За последен път ти пиша - пак си ПОМИСЛИ !!!
Аватар
Христо Петров
потребител
потребител
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 11:21 am
Местоположение: ВАРНА

Re: Канари "Орфей"- Майсторски клас НАКО

Мнениеот woodlark » Съб Авг 17, 2013 8:52 pm

От всичко написано от г-н Петров спрямо моите постове във форума, се отправя явна физическа заплаха, което е в сферата на други разглеждания на форума :!:
woodlark
потребител
потребител
 
Мнения: 224
Регистриран на: Сря Мар 27, 2013 11:14 am

Re: Канари "Орфей"- Майсторски клас НАКО

Мнениеот Христо Петров » Съб Авг 17, 2013 8:57 pm

[quote="woodlark"]Г-н компетентен, натрапчиво-нахален менторе, някой си, опитващ се да заглуши небезизвестното в близкото минало радио Свободна Европа , чудом се чудя, на кого е редно да поумнее-на такива като теб, дето имат слухова недостатъчност или :evil:[quote="woodlark"]

Мисля че е време АДМИНА да вземе отношение спрямо вас Г-н Чучулиго , към вашия език и отношее към всички във форума !!!
Вие прекалявате и не се усещате !!!
Аватар
Христо Петров
потребител
потребител
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 11:21 am
Местоположение: ВАРНА

ПредишнаСледваща

Назад към Певчески канари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта