Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


"Орфей"-мистика или реалност - 2

Модератори: sandan, христо абаджиев

"Орфей"-мистика или реалност - 2

Мнениеот orpheus » Вто Фев 24, 2009 11:32 am

Последна промяна orpheus на Съб Мар 07, 2009 12:34 pm, променена общо 2 пъти
Аватар
orpheus
бан
бан
 
Мнения: 29
Регистриран на: Пет Яну 16, 2009 6:46 pm
Местоположение: София,"Батолова воденица"

Мнениеот fridolina » Вто Фев 24, 2009 3:38 pm

Ivailo Berov, 22 Feb 2009
"Е, нее.Недей сега да приемаш буквално закачките ми за връщане във форума.Мисля,че вече си разбрала,че това си беше една шега.Да си чешам езика мога и на сто други места.А ценната информация,която ми трябва не е във Вашия форум.Там начинаещи задават въпросчета на батковците и получават достолепни и академични отговори с потупване по рамото.Аз вече не съм ламер и не ме ласкаят Вашите оценки."


Добре дошли отново г-н Беров! :D
Що дирите тук? На 22 февруари говорите едно, на 24 – друго.
Дори на букувата дъска и трябва повече време за да се изметне...:lol: :lol: :lol:

Без лоши чувства,
Елена

P.S. Дано този път излезе нещо градивно от темата.
Изображение
Аватар
fridolina
админ
админ
 
Мнения: 540
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 11:54 pm
Местоположение: Варна

Завръщането на джедаите от съзвездието "Орфей".

Мнениеот orpheus » Вто Фев 24, 2009 11:18 pm

Последна промяна orpheus на Съб Мар 07, 2009 12:35 pm, променена общо 2 пъти
Аватар
orpheus
бан
бан
 
Мнения: 29
Регистриран на: Пет Яну 16, 2009 6:46 pm
Местоположение: София,"Батолова воденица"

Новата визия за българското канаровъдство.

Мнениеот orpheus » Нед Мар 01, 2009 12:16 pm

Последна промяна orpheus на Съб Мар 07, 2009 12:36 pm, променена общо 2 пъти
Мекото побеждава твърдото.
Аватар
orpheus
бан
бан
 
Мнения: 29
Регистриран на: Пет Яну 16, 2009 6:46 pm
Местоположение: София,"Батолова воденица"

Re: Новата визия за българското канаровъдство.

Мнениеот Dr. Velev » Пон Мар 02, 2009 12:39 am

orpheus написа:Завършената и стабилна порода български певчески канари "Орфей" в момента е цел,към която трябва да се подходи изключително професионално,организирано и търпеливо.Пътят минава през книгите,знанията и опита на големите български канаровъди-визионери Никола Грудев,Георги Каров,д-р Бобо Велев.Много често пътят е по-важен от целта.Докато "пътуваш" се променят приоритетите,стандартите,строфите и накрая,когато пристигнеш,откриваш,че и целта към която си се стремил също се е променила.И най-важното - променил си се и ти.Това е всъщност истината за алхимическите метаморфози.Целта и пътят променят Пътуващия алхимик.Реалността може да бъде постигната и с мистични похвати.Във всяка мистика има реалност и обратното в реалността около нас вълшебствата съществуват.Важно е да можем да се пренастроим,за да установим,че дори и най-екзотичната мечта може да бъде реализирана.

без еснафи . Дори Урумов се отрече от тях / претеснен ми звъня по телефона за дами каже , че всичко което се случва , не касае тяхната организация и иска среща с ръководството на БАДП за да се отдиферанцират от Орландовския кръжок
Аватар
Dr. Velev
потребител
потребител
 
Мнения: 1651
Регистриран на: Нед Окт 26, 2008 12:10 am
Местоположение: Sofia


Назад към Певчески канари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта