Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


песента на славея

Модератори: sandan, христо абаджиев

песента на славея

Мнениеот kanara » Нед Мар 08, 2009 9:47 pm

Купих един канар със песен на славей от Варна или по точно от Богдан Чорбаджиев. Каза ми, че е млад 3 годишен, точно около два месеца пя перфектно и началото на август 2008 почна да си сменя перушината и до ден днешен братя и сестри не е пропял и само когато го притесниш при приближаване издава звуци. Досега все изхвърля перушина. Взех друг канар от друг канарджия разделени са, не се виждат но пак не се дразни от другия. От 25 години все си гледаме по един канар първо баща ми, после аз но такова чудо не съм видял.

Помагайте!!!!!!!!!!!
kanara
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Мар 03, 2009 6:47 pm

hi

Мнениеот mironti » Нед Мар 08, 2009 11:45 pm

Здрасти,според мен може да се получи това нещо! Не всички канари понасят добре смяната на обитаваното място.Както разбрах е 3 годишен,това предполага че е свикнал на някаква обстановка и режим на гледане.Аз също дадох един около 3 годишен канар на колега,вкъщи неможех да му затворя човката-въдух не си поемаше това птиче от песни!!!При колегата гласеца не му се чу 1 година и доколкото разбрах са го подарили на някое дете.Така ,че твоя случай не ме учудва-случва се :)
mironti
потребител
потребител
 
Мнения: 24
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 11:41 pm
Местоположение: Asenovgrad

Re: песента на славея

Мнениеот stanil123 » Пон Мар 09, 2009 7:48 pm

kanara написа:Купих един канар със песен на славей от Варна или по точно от Богдан Чорбаджиев. Каза ми, че е млад 3 годишен, точно около два месеца пя перфектно и началото на август 2008 почна да си сменя перушината и до ден днешен братя и сестри не е пропял и само когато го притесниш при приближаване издава звуци. Досега все изхвърля перушина. Взех друг канар от друг канарджия разделени са, не се виждат но пак не се дразни от другия. От 25 години все си гледаме по един канар първо баща ми, после аз но такова чудо не съм видял.

Помагайте!!!!!!!!!!!
kanar дай още инфо как го гледаш?С какво го храниш? Колко часа му е светлинния ден?Да не би да го гледаш в кухнята,хола или някоя стая, кадето светлинния ден е повече(14-16часа).
Аватар
stanil123
бан
бан
 
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Фев 08, 2009 7:32 pm
Местоположение: plovdiv


Назад към Певчески канари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта