Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Патици.

Модератори: nikigeen, yuri

Патици.

Мнениеот Иваничка Колева » Сря Яну 22, 2014 5:44 pm

Здравейте. моля за компетентен съвет. Купих си две малки патета през юли. Сега са големи но не знам дали са мъжки или женски, а искам да си ги развъждам. Ако някой може, нека ми каже как да различавам пола им.Благодаря.
Иваничка Колева
нов
нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Яну 22, 2014 5:26 pm

Re: Патици.

Мнениеот ElGato » Чет Яну 23, 2014 8:55 am

Иваничка Колева написа:Здравейте. моля за компетентен съвет. Купих си две малки патета през юли. Сега са големи но не знам дали са мъжки или женски, а искам да си ги развъждам. Ако някой може, нека ми каже как да различавам пола им.Благодаря.

Здравей , първо кажи каква порода са патиците :cool: Мъжката патица издава по- приглушен и гърлен звук , женската кряка по- силно , мъжката патица има остри завити пера на опашката , и също можеш да хванеш патицата да я обърнеш по гръб и да натиснеш леко по корема до клоаката и ако е мъжка ще се покаже половият орган :cool:
Аватар
ElGato
потребител
потребител
 
Мнения: 133
Регистриран на: Вто Май 29, 2012 1:33 pm


Назад към Водоплаващи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron