Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


ПОМОЩ!!!

Модератори: nikigeen, yuri

ПОМОЩ!!!

Мнениеот gerasimov2 » Пон Юни 13, 2011 8:15 pm

Начинаещ съм с гълъбите и искам съвет!
От няколко дни гълъбите залитат и си държат главите настрани, започнаха да измират като мухи!
Моля за съвет - какво са им давам и как да ги лекувам?
gerasimov2
потребител
потребител
 
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Дек 29, 2010 7:56 pm
Местоположение: някъде по селата

Re: ПОМОЩ!!!

Мнениеот stoianov » Пон Юни 13, 2011 9:49 pm

Здравей, колега.Как са изпражненията, имат ли диария, воднисти или зеленикави на цвят?
Ваксинирал ли си ги за парамиксовироза?
Аватар
stoianov
потребител
потребител
 
Мнения: 280
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 10:47 pm
Местоположение: в провинцията

Re: ПОМОЩ!!!

Мнениеот gerasimov2 » Пон Юни 13, 2011 11:08 pm

Не, не съм ги ваксинирал.В изпражненията не съм се вглеждал, но мисля че са им нормални. :(
gerasimov2
потребител
потребител
 
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Дек 29, 2010 7:56 pm
Местоположение: някъде по селата

Re: ПОМОЩ!!!

Мнениеот НАСКО » Чет Юли 07, 2011 7:09 pm

колега има два вариянта или е паромиксовироза ако е това ги отпиши,или е от липса на витамини .не даваи атибиотици а само витамини и вземи от хуманната аптека Б-комплекс и им даваи в човките по половин първите 3 дни после ощте 5 дена по четварт.Успех и късмет ще ти е нужен
Аватар
НАСКО
потребител
потребител
 
Мнения: 45
Регистриран на: Вто Апр 26, 2011 7:50 pm

Re: ПОМОЩ!!!

Мнениеот stoianov » Чет Юли 07, 2011 10:02 pm

НАСКО написа:колега има два вариянта или е паромиксовироза ако е това ги отпиши,или е от липса на витамини .не даваи атибиотици а само витамини и вземи от хуманната аптека Б-комплекс и им даваи в човките по половин първите 3 дни после ощте 5 дена по четварт.Успех и късмет ще ти е нужен


Малко е късно но..
За липса на витамини незнам, но според мен има и друг вариант- прекаляване с антибиотици...как мислиш? :think:

пп.И не ги отписвайте толкова бързо, ако се хване навреме Б комплекс върши работа!!! :cool:
Аватар
stoianov
потребител
потребител
 
Мнения: 280
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 10:47 pm
Местоположение: в провинцията

Re: ПОМОЩ!!!

Мнениеот НАСКО » Чет Юли 07, 2011 11:03 pm

stoianov написа:
НАСКО написа:колега има два вариянта или е паромиксовироза ако е това ги отпиши,или е от липса на витамини .не даваи атибиотици а само витамини и вземи от хуманната аптека Б-комплекс и им даваи в човките по половин първите 3 дни после ощте 5 дена по четварт.Успех и късмет ще ти е нужен


Малко е късно но..
За липса на витамини незнам, но според мен има и друг вариант- прекаляване с антибиотици...как мислиш? :think:

пп.И не ги отписвайте толкова бързо, ако се хване навреме Б комплекс върши работа!!! :cool:

ами колега нали точно тва прекаляване с антибиотици води до нарушение на витаминния баланс в организма,а за Б-комплекса съм написал но ако е паромиксо не мисля че ще ти помогне а дори и случаино да се получи нещто то тиковете на птицата си устават и не е красива гледка :(
Аватар
НАСКО
потребител
потребител
 
Мнения: 45
Регистриран на: Вто Апр 26, 2011 7:50 pm


Назад към Гълъби

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта