Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Хибрид-учене

Модератор: Serinus

Мнениеот Serinus » Нед Фев 07, 2010 7:06 pm

dqdogorio написа:нито един хибрид не съм искарал по простата причина че нямах място до сега а сега вече имам и ще изкарам да не мислиш че е трудно тоз който не се е хванал той не е изкарал знам че има извесни рискове но съм предприел всички мерки
Теоритично ли?
Аватар
Serinus
Модератор
Модератор
 
Мнения: 305
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 9:48 am

Мнениеот Валентин » Нед Фев 07, 2010 7:21 pm

Искам да попитам някой може ли да си отдели малко време и да направи 1 такава смеска от звуците на славей,южен и т.н за незнаещите,ще бъде от голяма полза за много хора.
A human and a dog Friends always
Аватар
Валентин
потребител
потребител
 
Мнения: 67
Регистриран на: Чет Апр 23, 2009 1:58 pm
Местоположение: Бургас,Крайморие

Мнениеот Serinus » Нед Фев 07, 2010 7:36 pm

Всеки има различен вкус, и да се угоди на всички, ще е много трудно! Но всеки може сам да си свали, каквото му харесва, и да си го подреди както иска. Не е голяма философия, просто се иска малко да се потрудиш! Не може да искаш, да обучаваш хибриди, а да не можеш да си направиш труда да си намериш подходящия запис! На готово и "баба знае"!!!
Аватар
Serinus
Модератор
Модератор
 
Мнения: 305
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 9:48 am

Мнениеот nightingale » Нед Фев 07, 2010 7:36 pm

Сваляш си една по-лекичка програма от data-та . Наричат се конвекторни. С нея можеш да редактиеаш аудиофайлове. Теглиш от сайта който скоро пуснах няколко неща които ти харесват и започваш да си правиш това което искаш. Изрязваш нещата които ти харесват и гфи наслагваш на една основна мелодия. Занимателно е пробвай се. Ако ти пусна готови разработки ще се загуби тръпката. Най- добре е човек сам да си ги прави по свой вкус. Скоро mytanta от форума ми беше споменал ,че си е направил и той интересни неща. Беше ми пратил някои неща. Доколкото си спомням имаше трели и на червен кардинал. Та мисълта ми е : комозитора трябва да не е шаблонен ,още повече, че тук не става дума за гонене на някакви стандарти. :drinks:
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот Serinus » Нед Фев 07, 2010 7:42 pm

Едно време старите канарджии, ме щавеха и с пари, и с пиене, докато изкрънкам някоя касета- бая се охарчвах! Ех младост... :drinks:
Аватар
Serinus
Модератор
Модератор
 
Мнения: 305
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 9:48 am

Мнениеот nightingale » Нед Фев 07, 2010 7:44 pm

...кво ти едно време. Аз до скоро давах на подуенския пазар по 5-10 кинта за диск на оня ''чичко'' :D
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот Serinus » Нед Фев 07, 2010 7:57 pm

nightingale написа:...кво ти едно време. Аз до скоро давах на подуенския пазар по 5-10 кинта за диск на оня ''чичко'' :D
Още е там, кожодера му с кожодер..... :D
Аватар
Serinus
Модератор
Модератор
 
Мнения: 305
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 9:48 am

Мнениеот sandan » Нед Фев 07, 2010 10:11 pm

dqdogorio написа:нито един хибрид не съм искарал по простата причина че нямах място до сега а сега вече имам и ще изкарам да не мислиш че е трудно тоз който не се е хванал той не е изкарал знам че има извесни рискове но съм предприел всички мерки


Eх ,ако наистина беше толкова лесно !!!
Аватар
sandan
Модератор
Модератор
 
Мнения: 1178
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 8:08 pm
Местоположение: Сандански

Мнениеот dqdogorio » Пон Фев 08, 2010 12:06 pm

ми да ти кажа не е трудно най важно е да имаш добри условия и така
skype mitko-1987
dqdogorio
потребител
потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: Съб Яну 02, 2010 1:04 am

Мнениеот Валентин » Пон Фев 08, 2010 4:56 pm

Ами малко л иса добрите условия?Вие като гледате толкова време "различни птици" и видове защо не сте изкарали хибрид като е толкова лесно? ами само пишете?

ПС: До dqdogorio
A human and a dog Friends always
Аватар
Валентин
потребител
потребител
 
Мнения: 67
Регистриран на: Чет Апр 23, 2009 1:58 pm
Местоположение: Бургас,Крайморие

Мнениеот Serinus » Пон Фев 08, 2010 5:31 pm

"Едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто е да го направиш!- цитат от филма "Мъжки времена"! :cool:
Аватар
Serinus
Модератор
Модератор
 
Мнения: 305
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 9:48 am

Мнениеот dqdogorio » Пон Фев 08, 2010 8:46 pm

Валентин-- валентине ти май не четеш за какво става вапрос знаеме ви сички бургазлийте: чети малко повече казах ти че нямах място до сега а сега вече имам ти ако нямаш легло на какво ще спиш замисли се малко
skype mitko-1987
dqdogorio
потребител
потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: Съб Яну 02, 2010 1:04 am

ПредишнаСледваща

Назад към Местни птици и хибриди

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта