Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Хибрид-учене

Модератор: Serinus

Мнениеот dqdogorio » Пон Фев 08, 2010 8:48 pm

Serinus --- а 5-то е да имаш желание нали така всичко е от значение запознат съм и познавам хора който ми помагат така че ..
skype mitko-1987
dqdogorio
потребител
потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: Съб Яну 02, 2010 1:04 am

Мнениеот Serinus » Пон Фев 08, 2010 9:21 pm

Ще те помоля, да не пускаш по два поста един след друг!!! А колкото до петото- започни от първото, имаш много време докато стигнеш до петото! Успех!

dqdogorio написа:канарчета хибриди не но канари да и сега и хибриди имам имам около 20 тина пилета
Преди месец, във форума за певчески канари питаш как да различиш мъжко от женско пиле? А сега ще развъждаш хибриди? А как си отглеждал канарчета, без да знаеш пола им ли?
Аватар
Serinus
Модератор
Модератор
 
Мнения: 305
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 9:48 am

Мнениеот shikata » Пон Фев 08, 2010 10:26 pm

Имам и аз едно обръщение към колегата dqdogorio

Пишеш в форума въпроси, пък "знаеш".Не си ли научил досега, че за да получиш нещо трябва да знаеш как да го поискаш.Държиш тон на много знаещ, а търсиш помощ, не знам как ще стане с това ти отношение, следя всичките ти изяви( не е трудно бутон профил и после всички мнения, това всеки потребител може да го направи)От там пък личи по старите ти писания друго нещо :think:

Дори си на ръба да прекалиш с добрия тон и затова ще наблюдавам внимателно развитието на тази тема
Изображение
Аватар
shikata
админ
админ
 
Мнения: 1069
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 9:06 pm

Мнениеот dqdogorio » Съб Фев 13, 2010 3:19 pm

shikata благодаря ти ще се поправя обещавам аз просто исках да попитам някой работи ама щом няма някой да ми обясни добрем няма проблеми до скоро
skype mitko-1987
dqdogorio
потребител
потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: Съб Яну 02, 2010 1:04 am

Мнениеот thug10 » Съб Мар 06, 2010 9:55 am

Момче то попита за песента вие в правописа му се бръкнахте :D дайте да си помагаме все пак :think: кажете на момчето от каде да си свали строфите все пак и неискам да звучи гадно, но едно време чакахте и по 3 часа по опашките :wink:
thug10
потребител
потребител
 
Мнения: 41
Регистриран на: Съб Май 02, 2009 1:47 pm
Местоположение: Бургас

Хибрид-учене

Мнениеот dqdogorio » Съб Мар 06, 2010 1:39 pm

thug10 благодаря ти все пак е така но когато аз попитам нещо всички се отклоняват от темата ей големите дето сте тука да не би да сте се родили научение кой ли знае от каде сте търсили инфо а сега се правите за едно запитване thug10 ти знаеш ли е ако знаеш пиши на личен скайпа си да те намеря благодаря ви че ми давате савети
skype mitko-1987
dqdogorio
потребител
потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: Съб Яну 02, 2010 1:04 am

Мнениеот thug10 » Пон Мар 08, 2010 1:31 pm

дано да ти свършат работа и успех с развъдния сезон, позетивно си настроен към хибридите дано да не се секнеш след няколко неуспеха :wink: не е чак толкова лесно !!!
thug10
потребител
потребител
 
Мнения: 41
Регистриран на: Съб Май 02, 2009 1:47 pm
Местоположение: Бургас

Мнениеот perta » Пон Мар 08, 2010 8:09 pm

Е стига с този скептицизъм, не е и чак толкова трудно! :D
Общо взето това, което зависи от човека, е да създаде условията (и колкото се може по-малко да се бърка!), оттам нататък ако птиците си паснат, ще има хибриди, ако не... насила хубост не става! :cool:
...докъде ли не стигат хората в стремежа да си осмислят някак живота.
Аватар
perta
потребител
потребител
 
Мнения: 339
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 10:47 pm

Мнениеот thug10 » Пон Мар 08, 2010 8:32 pm

Повечето от нас са правили ама не е като при канарите :wink:
има малки тункости при хибридите :cool:
thug10
потребител
потребител
 
Мнения: 41
Регистриран на: Съб Май 02, 2009 1:47 pm
Местоположение: Бургас

Мнениеот perta » Пон Мар 08, 2010 8:54 pm

Ами аз при канарите не знам как е, така че няма да споря! :D
...докъде ли не стигат хората в стремежа да си осмислят някак живота.
Аватар
perta
потребител
потребител
 
Мнения: 339
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 10:47 pm

песен

Мнениеот aXuJI » Чет Мар 11, 2010 9:02 pm

имам песен на щиглец някои ако иска да му я пратя да пише на скупе:style6663 не е много дълга но пак добре на моя щиглец я пускам понякога към 47 секунди е :)
aXuJI
потребител
потребител
 
Мнения: 25
Регистриран на: Чет Мар 11, 2010 7:30 pm

Предишна

Назад към Местни птици и хибриди

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта