Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Хибрид-учене

Модератор: Serinus

Хибрид-учене

Мнениеот dqdogorio » Съб Фев 06, 2010 8:03 pm

добър вечер имам хибриди от следните видове
канарка и щиглец и канарка и фанят ако може да ми каже някой как да ги разпявам с какви точно звуци интересува ме повечето за от щиглеца нужно ли е да се пуска една песен само или мн видове и ако да кой са те някой може ли да посоче но да имат ефект защото пусках на славей
но ми се струва че трудно ще го пропее на славея та какви точно звуци трябват
skype mitko-1987
dqdogorio
потребител
потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: Съб Яну 02, 2010 1:04 am

Re: Хибрид-учене

Мнениеот Serinus » Съб Фев 06, 2010 10:18 pm

dqdogorio написа:добър вечер имам хибриди от следните видове
канарка и щиглец и канарка и фанят ако може да ми каже някой как да ги разпявам с какви точно звуци интересува ме повечето за от щиглеца нужно ли е да се пуска една песен само или мн видове и ако да кой са те някой може ли да посоче но да имат ефект защото пусках на славей
но ми се струва че трудно ще го пропее на славея та какви точно звуци трябват
При тебе трудно, при други лесно! Успех колега! :cool:
Аватар
Serinus
Модератор
Модератор
 
Мнения: 305
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 9:48 am

Мнениеот dqdogorio » Съб Фев 06, 2010 11:36 pm

Serinus ми като знаеш кажи какво трябва да му пускам да се учи да пее все пак трябва да се учи като знаеш ми кажи :cool: :cool:
skype mitko-1987
dqdogorio
потребител
потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: Съб Яну 02, 2010 1:04 am

Мнениеот vladimirov » Съб Фев 06, 2010 11:52 pm

Щом не хващат от славей пускай смело Софи Маринова.Нали и тя била като славей.Майтап малко.
vladimirov
потребител
потребител
 
Мнения: 286
Регистриран на: Пет Яну 22, 2010 7:38 pm
Местоположение: София

Мнениеот nightingale » Нед Фев 07, 2010 12:03 am

dqdogorio написа:Serinus ми като знаеш кажи какво трябва да му пускам да се учи да пее все пак трябва да се учи като знаеш ми кажи :cool: :cool:
Пускай това което на теб ти хареса. Но ако това е славей то с някоя програмка премахни цивканията и чавканията защото ако има ''брак'' при тези птици то са именно тези звуци. Хибрида за беля винаги ще хване тях много по бързо и лесно . Подбери няколко добри строфи от южен и северен славей, вкарай малко горска чучолига,голям и черен синигер.Шибни му и някоя рулада и текстът е готов. Остава пилето ти да го разчете и възпроизведе,което всъщност ме навежда на мислъта ,че вече си идваме на думата и на много по-важният въпрос относно ученето. Разбираш ме какво казавам нали ? Не е важно какво-важното е как. :wink:
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот Serinus » Нед Фев 07, 2010 9:46 am

dqdogorio написа:Serinus ми като знаеш кажи какво трябва да му пускам да се учи да пее все пак трябва да се учи като знаеш ми кажи :cool: :cool:
Вземи попрочети малко за дивите птици и хибриди, това е приятелски съвет! И после отговорите, сами ще дойдат! :cool:
Аватар
Serinus
Модератор
Модератор
 
Мнения: 305
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 9:48 am

Мнениеот dqdogorio » Нед Фев 07, 2010 11:26 am

колко да чета е аз просто попитах какъв звук да му пускам стига с това четене все чети все чети от четене нищо не става иска се и опит аз да чета няма смисал голям така че :cool: благодаря за инфото
skype mitko-1987
dqdogorio
потребител
потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: Съб Яну 02, 2010 1:04 am

Мнениеот Serinus » Нед Фев 07, 2010 11:35 am

dqdogorio написа:колко да чета е аз просто попитах какъв звук да му пускам стига с това четене все чети все чети от четене нищо не става иска се и опит аз да чета няма смисал голям така че :cool: благодаря за инфото
Какви птици, си отглеждал до сега?
Аватар
Serinus
Модератор
Модератор
 
Мнения: 305
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 9:48 am

Мнениеот dqdogorio » Нед Фев 07, 2010 11:52 am

канарчета хибриди не но канари да и сега и хибриди имам имам около 20 тина пилета
skype mitko-1987
dqdogorio
потребител
потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: Съб Яну 02, 2010 1:04 am

Мнениеот Serinus » Нед Фев 07, 2010 1:13 pm

А колко от тях, за хибридите става въпрос, си извадил лично ти?
Аватар
Serinus
Модератор
Модератор
 
Мнения: 305
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 9:48 am

Мнениеот nightingale » Нед Фев 07, 2010 3:32 pm

Е не е чак така. За да си добър шофьор не е задължително да си спец по двигатели с вътрешно горене.
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот dqdogorio » Нед Фев 07, 2010 3:37 pm

нито един хибрид не съм искарал по простата причина че нямах място до сега а сега вече имам и ще изкарам да не мислиш че е трудно тоз който не се е хванал той не е изкарал знам че има извесни рискове но съм предприел всички мерки
skype mitko-1987
dqdogorio
потребител
потребител
 
Мнения: 30
Регистриран на: Съб Яну 02, 2010 1:04 am

Следваща

Назад към Местни птици и хибриди

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron