Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Търся си пернат любимец . . .

Всичко което се отнася за птиците, но не попада в категориите на другите форуми

Модератори: nikigeen, Serinus

Мнениеот kukushunka » Нед Фев 13, 2011 11:15 pm

david_67 написа:Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение




david_67 написа:Това го пускам да го коментират такива като теб !
Не е от нета а са мой снимки !



много силни твои снимки - брао!
Изображение третира се срещу кокошинки, kukushunkite са непреодолимо зло Изображение
Аватар
kukushunka
потребител
потребител
 
Мнения: 211
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 11:43 pm
Местоположение: на село

Мнениеот Paulina » Пон Фев 14, 2011 5:10 am

kukushunka написа:много силни твои снимки - брао!
Изображение

Абе куку---шунчест ... когато някой е направил сам снимките ( снимал собственоръчно ! ) снимките са разбира се негови - защо е нужно да се заяждаш без причини или това е от радост , че те пуснаха отново във форума :evil:

david_67 е написал , че снимката е негова , а не че птицата е негова - КАКЪВ ТИ Е ПРОБЛЕМА ???

С какво си допринесъл в този форум , освен да се заяждаш , да разваляш теми и да задаваш елементарни въпроси за пронасянето на яйцата ? Изображение
Ако си показал поне една снимка на собствено животно , то моля те я качи пак , защото явно съм я пропуснала !

И знаеш ли - тука не си от най-необходимите - "стой" си в раздел "Кошче" и чакай някой да ти обърне внимание !

Пак развали тема с твоите Изображение , аман от тебе !!!
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Re: Търся си пернат любимец . . .

Мнениеот mario.1953 » Чет Фев 17, 2011 3:28 pm

До Давид-67. Моля , ако е възможно да ме свържите с колегата отглеждащ тези гълъби.Те в България ли са. Интересувам се защото аз също имам от тези видове и е хубаво да си обменим опит. От Севлиево съм и се казвам Марин. Тел.0887826112. Предварително благадаря.
mario.1953
потребител
потребител
 
Мнения: 46
Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 3:01 pm
Местоположение: Габрово

Предишна

Назад към Общо за птиците

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта