Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


навън в природата

Модератори: sandan, христо абаджиев

навън в природата

Мнениеот pi4on » Вто Авг 17, 2010 10:53 am

Здравейте понеже жегите бяха непреодолими ..стана тя каквато стана-изпуснах си две от канарчетата,то на някой който има стотици няма да му пука ама аз тъкмо си ги бях опередлила кой с кой да ми направи чифт. :( снощи в бързината съм забравила отворена вратичката на клетката и :cry: край най хубавите излезли яли пили отвън щото имам храна до клетките и духнали през тяснотворената тераса-ходих да огледам вън..ама :nono: кой знае къде ги е залепил вятъра или ги е лапнало нещо тююю направо е отврат това ,добре че старите канарки са тука дано стане нещо та да си има пак такива червенушки :( бяха страхотен червен цвят даже без оцветител. какво може да се случи на такива избягали канарчета друго освен -смърт?Може би могат да похвърчат до отсрещния блок,не знам -отивам да рева
живея извън правилата -те ограничават живота!
pi4on
потребител
потребител
 
Мнения: 387
Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 10:19 am
Местоположение: Плевен

Мнениеот Paulina » Вто Авг 17, 2010 2:31 pm

Може пък поизтощели да кацнат на някой балкон и хората да ги преберът . Ако имаш възможност затвори добре кафезите и ги сложи на балкона - писукането на затворените може да привлече избягалите . Аз съм имала успехи така , но с други птици . Или пък напиши обяви и ги залепи по входовете .

Стискам палци !
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Мнениеот pi4on » Вто Авг 17, 2010 2:56 pm

може би и аз се моля някой да ги е намерил но като знам колко мощно летят а и какъв вятър се изви- надали, някъде са намерили края си :cry:
живея извън правилата -те ограничават живота!
pi4on
потребител
потребител
 
Мнения: 387
Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 10:19 am
Местоположение: Плевен

Навън в природата...

Мнениеот trush » Вто Авг 17, 2010 8:19 pm

'Допуснатите грешки увеличават нашия опит, а придобитият опит намаля нашите грешки'...
trush
бан
бан
 
Мнения: 489
Регистриран на: Нед Сеп 13, 2009 10:46 am
Местоположение: Бургас

Re: Навън в природата...

Мнениеот nightingale » Вто Авг 17, 2010 9:28 pm

trush написа:'Допуснатите грешки увеличават нашия опит, а придобитият опит намаля нашите грешки'...
Точно написано. Мога само да допълня, че тарикатите се учат от грешките на другите .... и че съжалявам за загубата разбира се .
''Оцета е дезинфектант на питейната вода''
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот pi4on » Сря Авг 18, 2010 11:27 pm

Понеже още ме боли сърцето -ако бяха някви животни за клане нямаше да ми е мъчно, но те са за красота и язък за мечтите ми но да е бог с мен догодина пак.Иначе може ли някой да каже може ли примерно ако оживее по някаква случайност едно такова пиле навън при нашите условия какво го чака и най вече ме вълнува както имаше вятър оня ден -отнесло ги е надалеч ако са оживели и от там нататък какво може да се случи може ли да се приобщят към някой вид птички от нашите :think: ?
живея извън правилата -те ограничават живота!
pi4on
потребител
потребител
 
Мнения: 387
Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 10:19 am
Местоположение: Плевен

Мнениеот Paulina » Чет Авг 19, 2010 12:06 am

Съжалявам - много са шарени , за да бъдат възприети от другите , а и за хищниците са лесно видими . Пък и с храната ще е трудно . Знам , че не искаш да чуеш това , но аз така го виждам . Може и да си намерят добри стопани и да живеят още дълго , затворени в някой кафез - нищо не е загубено !
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am


Назад към Условия на отглеждане

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron