Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Здравейте

Модератори: sandan, христо абаджиев

Здравейте

Мнениеот georgiev » Пон Яну 24, 2011 2:30 pm

Здравейте, аз съм нов във форума и в отглеждането на птици. Имам 4 канарчена, две мъжки и две женски. Мисля да ги подготвям тази година и да се пробвам с вадене на малки.
Изчетох доста от нещата които са писани във форума и започнах с подготовката на мъжките, но идиният пее доста, а другия не, имаше период пред който и този сойто не пееше беше започнал да подпява другия, но се спря. Забелязах, че има няколко пера от опашката в клетката и счетох, че е почнал да линее отново поради допусната грешка. Та очаквам вашите съвети, как да процедирам с него. Виждам, четейки, че сте с доста голям опит в това.
georgiev
потребител
потребител
 
Мнения: 153
Регистриран на: Пон Яну 24, 2011 12:19 pm
Местоположение: софия

Мнениеот sandan » Пон Яну 24, 2011 2:58 pm

За да си сигурен че птицата линее, духни и на гърба и в основата на опашката.Ако има наболи перца значи линее.



Моля Админа да премести темата в подходящ раздел.
Аватар
sandan
Модератор
Модератор
 
Мнения: 1178
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 8:08 pm
Местоположение: Сандански

Мнениеот paco_420 » Вто Яну 25, 2011 12:58 pm

Здравейте извинявам се предварително че пиша тук но искам да ви попитам кога да разбера че канарите ми са готови ,тъй като мъжкия ми канар е певчески а женския е цветен канар от 1 седмица женската е в нас поддържам им една и саща температура удължавам им деня вече втори ден съм ги събрал в една и съща и клетка.Питам ви защото за първи път ще размножавам канари женската ми е на година и три месеца а мъжкия е на две години, извинявам се отново но търсих в темата размножителен период 2011 но не ми излиза нищо.Благодаря предварително
paco_420
нов
нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Май 14, 2010 9:01 pm


Назад към Условия на отглеждане

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта