Съобщение
Добре дошли във форума на Пернатите.Грубият език във форума не е позволен така, че уважавайте събеседниците си.Има нов начин за прожектиране на видео от YouTube, който може да видите тук! Има и вероятност за некоректно подреждане на елементите при ползването на IE браузър.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!


Пясък

Модератори: sandan, христо абаджиев

Мнениеот Paulina » Чет Яну 28, 2010 8:54 pm

Галин Господинов написа:хах ами незнам някой да е развалил речна екосистема заради факта че си е взел шепа пясък. По коментара за чистотата, затова говоря в близост до извор, за гнездилките както пише, не става дума за 25 а за 2-3. И както изрично е упоменато, това е съотнесено към моята личност, не към Вашата.

За колко време ще ти стигне шепа пясък и за колко птици ? А след това ? Пак ли шепа пясък ? И като вземе всеки по шепа то ще стане едно ...... :think: Като говоря за боклуци имам в предвид и болести - знаеш ли какво ще си занесеш в къщи ?

Извинявай - тези , които имат повече перушинести в къщи мислят просто в по-големи размери ! Нищо лошо - продължавай да се занимаваш - хубаво правиш !

:drinks:
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Мнениеот Галин Господинов » Чет Яну 28, 2010 9:02 pm

ами всеки човек се стреми да се развива, гони върховете. Някой са по-близо до тях, други-не. И както се знае за всяко стъпало има неща, който са разлечни от тези на съседното. Тоест аз говоря за 5-6 двойки, но след време-повече. :cool: :drinks: :drinks:
Аватар
Галин Господинов
потребител
потребител
 
Мнения: 413
Регистриран на: Нед Яну 24, 2010 11:36 pm

Мнениеот Paulina » Чет Яну 28, 2010 9:46 pm

Галин Господинов написа:ами всеки човек се стреми да се развива, гони върховете. Някой са по-близо до тях, други-не. И както се знае за всяко стъпало има неща, който са разлечни от тези на съседното. Тоест аз говоря за 5-6 двойки, но след време-повече. :cool: :drinks: :drinks:


Само така :|
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Мнениеот nightingale » Чет Яну 28, 2010 10:29 pm

Галин Господинов написа:ами всеки човек се стреми да се развива, гони върховете. Някой са по-близо до тях, други-не. И както се знае за всяко стъпало има неща, който са разлечни от тези на съседното. Тоест аз говоря за 5-6 двойки, но след време-повече. :cool: :drinks: :drinks:
Остави я Паулина. Тя е все в опозиция. Всъщност едва ли знае ,че страната в която живее е най големият консуматор на пясък а кариерата от която го получава е най голямата в Европа. Дълбока 40 метра. Широка 600м. и дълга 20 киломерта. На ден там се вадят около 100-тина хиляди тона .Така мисля че беше. Става въпрос за кариерата за кварцов пясък в Полша и за източногерманският завод за кристални чаши. PS Екосистема се разваля чрез невежество а не с вадене на пясък още повече за такива цели като в случаят. Просто е смешно.:D
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот Paulina » Чет Яну 28, 2010 10:38 pm

nightingale написа: Остави я Паулина. Тя е все в опозиция. Всъщност едва ли знае ,че страната в която живее е най големият консуматор на пясък а кариерата от която го получава е най голямата в Европа. Дълбока 40 метра. Широка 600м. и дълга 20 киломерта. На ден там се вадят около 100-тина хиляди тона .Така мисля че беше. Става въпрос за кариерата за кварцов пясък в Полша и за източногерманският завод за кристални чаши. PS Екосистема се разваля чрез невежество а не с вадене на пясък още повече за такива цели като в случаят. Просто е смешно.:D

Пак си си отворил човката , но никой не ще да слуша песента ти ! :nono:
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Мнениеот nightingale » Чет Яну 28, 2010 10:48 pm

Paulina написа:
nightingale написа: Остави я Паулина. Тя е все в опозиция. Всъщност едва ли знае ,че страната в която живее е най големият консуматор на пясък а кариерата от която го получава е най голямата в Европа. Дълбока 40 метра. Широка 600м. и дълга 20 киломерта. На ден там се вадят около 100-тина хиляди тона .Така мисля че беше. Става въпрос за кариерата за кварцов пясък в Полша и за източногерманският завод за кристални чаши. PS Екосистема се разваля чрез невежество а не с вадене на пясък още повече за такива цели като в случаят. Просто е смешно.:D

Пак си си отворил човката , но никой не ще да слуша песента ти ! :nono:
....че аз не съм я затварял :cool:
nightingale
потребител
потребител
 
Мнения: 3880
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:30 pm

Мнениеот Paulina » Чет Яну 28, 2010 10:56 pm

nightingale написа: ....че аз не съм я затварял :cool:

Точно това ти е лошото ! Всъщност не е лошо - и от теб има от време на време какво да се научи , но когато започнеш със заяждане и преследване разваляш всичко хубаво ! Престани - не си дечко ( казваш ужким ) ....
.
.
.
"Човек няма две сърца - едното за хората, другото за животните. Той или има сърце, или няма"
Алфонс Дьо Ламартин
Аватар
Paulina
потребител
потребител
 
Мнения: 3164
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 12:59 am

Предишна

Назад към Условия на отглеждане

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта